Mladost dočekuje Svatovca, Sloga će ugostiti Bosnu iz Mionice, a Bosna iz Kalesije gostuje u Prokosovićima

Prvenstvene utakmice 18.kola Druge nogometne lige FBiH „Sjever“ na rasporedu su sutra, u subotu, 30.marta.

Mladost će u Kikačima dočekati Svatovca iz Poljica, Sloga će u Tojšićima ugostiti Bosnu iz Mionice, dok će Bosna iz Kalesije gostovati kod posljednjeplasiranih Prokosovića.

Sve utakmice ovog kola igraju se sutra, u subotu, 30.marta, u terminu od 16 sati.

Podsjećamo, fudbaleri Bosne iz Kalesije trenutno se nalaze na trećem mjestu na tabeli sa 33 boda, Mladost iz Kikača je sedma sa 27, dok se Sloga iz Tojšića nalazi na trinaesta sa 16 bodova.

PAROVI 18.KOLA:

FK MLADOST KIKAČI – NK SVATOVAC POLJICE-:-
FK SLOGA TOJŠIĆI – FK BOSNA MIONICA-:-
NK ORAHOVICA 74 – HNK MLADOST DOMALJEVAC-:-
FK RADNIČKI LUKAVAC – FK PRILUK-:-
ŠD NAPREDAK MATIĆI – FK SEONA-:-
NK DINAMO D.MAHALA – FK LOKOMOTIVA MIRIČINA-:-
NK OMLADINAC `68 MIONICA – FK DIZDARUŠA-:-
NK PROKOSOVIĆI – FK BOSNA KALESIJA-:-

TABELA:

1NK DINAMO DONJA MAHALA171304331639
2NK SVATOVAC POLJICE171223442138
3FK BOSNA KALESIJA171034432433
4NK ORAHOVICA 74171025372832
5FK LOKOMOTIVA MIRIČINA171016383331
6ŠD NAPREDAK MATIĆI17926392729
7FK MLADOST KIKAČI17836282327
8FK RADNIČKI LUKAVAC17827302526
9NK OMLADINAC `68 MIONICA17737313124
10FK SEONA17728292923
11FK BOSNA MIONICA17647302622
12FK PRILUK176110343819
13FK SLOGA TOJŠIĆI175111314216
14FK DIZDARUŠA17449183416
15HNK MLADOST DOMALJEVAC174310183315
16NK PROKOSOVIĆI1701168611

Sedmične aktuelnosti

PROMOTIVNI POPUSTI U VOKELU POVODOM OTVARANJA NOVOG SALONA

PROMOTIVNI POPUSTI U VOKELU POVODOM OTVARANJA NOVOG SALONA. Do 30%...

Završena sjednica OV Kalesija na kojoj je usvojen i Nacrt budžeta za 2027. godinu

Na 21. redovnoj sjednici vijećnici su usvojili Odluku o...

Nove sistematizacije u Općini Kalesija: Uvode se nova radna mjesta, mijenjaju se i postojeće pozicije

Vijećnici Kalesije donijeli su Odluku o davanju saglasnosti na...

U toku sjednica Općinskog vijeća Kalesija

U toku je 21. sjednica Općinskog vijeća Kalesija. ...

Planska isključenja struje na području općine Kalesija za utorak 3. novembar

Zbog radova na elektroenergetskoj mreži, u utorak, 3. novembra,...
spot_img

Povezane vijesti

Continue to the category