Poklon za Dan žena: Kalesijske odbojkašice u Bihaću upisale petu uzastopnu pobjedu u drugom dijelu sezone

U okviru 15.kola Superlige FBiH “Sjever” kalesijske odbojkašice su u subotu (07.marta) gostovale u Bihaću.

Odbojkašice ŽOK Bosna Kalesija je nakon četiri pobjede 3:0 u nastavku sezone, u petoj utakmici izgubile jedan set.
U pravoj takmičarskoj utakmici Bosna je slavila rezultatom 1:3 u setovima, a svaki od odigranih setova je bio rezultatski uzbudljiv do zadnjeg poena.
Više sportske sreće je imala gostujuća ekipa, koja je sigurno i kvalitetnija ekipa, ali ne treba zanemariti činjenicu da su pred utakmicu imali dugo putovanje do Bihaća.

ŽOK Bihać – ŽOK Bosna Kalesija 1:3
(23:25; 25:22; 23:25; 23:25)

Na ovaj način su odbojkašice iz Kalesije za Dan žena sebi poklonile ono što najviše vole – pobjedu, koja ih je dodatno približila Premijer ligi BiH.