Petak, 29 Marta, 2024
spot_img
NaslovnicaVijestiKalesijaBosna savladala Prokosoviće nakon odigranog poluvremena

Bosna savladala Prokosoviće nakon odigranog poluvremena

Susret između Bosne iz Kalesije i Prokosovića završen je u 44.minuti kod rezultata 4:0 za domaće.  Utakmica nije privedena kraju jer Prokosovići nisu imali dovoljan broj igrača za nastavak susreta. Naime, gosti iz Prokosovića su u Kalesiju doputovali sa jedanaest igrača, bez ijednog igrača na klupi za rezerve. Iako nije bilo niti jednog grubog starta gostujući igrači su padali na terenu i jedan za drugim napuštali igru. Nakon što je zbog povrede teren napustio gostujući kapiten Omerčić sudac Benjamin Berbić je se konsultirao sa delegatom Sadikom Omerovićem i označio kraj susreta. U tom trenutku je na terenu ostalo samo pet igrača Prokosovića.

Utakmica će biti registrirana postignutim rezultatom 4:0 za Bosnu.

Bosna je ovom pobjedom osvojila nove bodove sa kojima ostaje u vrhu tabele.

U narednom kolu fudbaleri Bosne gostuju kod Sloge u Tojšićima.