Pjanić postigao dva gola u pobjedi Rome nad Interom (Video)

U okviru 13. kola talijanske Serije A Roma je savladala Intera sa 4:2, a dva gola za Vučicu postigao je bh. reprezentativac Miralem Pjanić.

Roma je povela u 21. minuti, golom Gervinhu na asistenciju Ljajića. Inter je do izjednačenja stigao nakon kornera u 37. minuti koji je izveo Kuzmanović, a potom je udarcem glavom De Sanctisa savladao Ranocchia. Bio je ovo prvi gol koji je Roma ove sezone primila na svom terenu. Na otvaranju drugog poluvremena, tačnije u 47. minuti, Holebas se poigrao s odbranom Intera, snažno šutirao i pogodio za vodstvo Rome od 2:1. Izjednačio je Osvaldo u 57. minuti utakmice.

Pobjedu Romi donio je Miralem Pjaniću.  Totti se u 60. minuti izborio u šesnaestercu Intera i dodao loptu bh. reprezentativcu Miralemu Pjaniću, koji je pogodio mrežu Intera za 3:2 u korist Vučice.

Konačnih 4:2 za Romu postavio je Pjanić svojim drugim golom na ovoj utakmici. Mali princ je u 92. minuti pogodio iz slobodnog udarca.