Odbojkaši Bosne večeras dočekuju Modriču

Nakon jednomjesečne pauze, nastavlja se odbojkaška sezona u „Premijer“ ligi BiH. Odbojkaši kalesijske Bosne večeras će od 19 sati ugostiti Modriču, u dvorani MSŠ u Kalesiji, u okviru 13.kola „Premijer“ lige BiH.

Kalesijski odbojkaši u nastavak sezone ulaze sa četvrte pozicije na tabeli i 21.bodom. U prvom dijelu sezone Bosna je upisala 7 pobjeda i 5 poraza i pri tome ostvarilla set razliku 24:19.

U nastavku ligaškog dijela prvenstva odigrat će se još šest kola, a nakon toga slijedi razigravanje za prvaka, odnosno za opastanak u ligi.

Osim večerašnje utakmice sa Modričom, kalesijski odbojkaši će u preostalih šest ligaških kola još ugostiti brčansko Jedinstvo i sarajevsku Bosnu, a gostovat će kod banjalučkog Borca, brčanske Mladosti i Domaljevca.

Ligaški dio sezone završava se krajem februara.