Kalesijski odbojkaški klubovi danas će pokušati doći do prvih ovosezonskih bodova

Odbojkaši Bosne iz Kalesije će ugostiti Bosnu iz Sarajeva, u okviru 3.kola „Premijer“ lige BiH, dok će odbojkašice Bosne dočekati sastav Bihaća. Kalesijski klubovi u muškoj, ali ženskoj konkurenciji će pokušati doći do prvih ovosezonskih bodova, s obzirom da za protivnike imaju ekipe koje u dosadašnja dva prvenstvena kola na svom kontu nemaju nemaju niti jedan bod.

Prve će na teren istrčati odbojkašice Bosne i Bihaća od 16 sati, dok će tri sata kasnije biti odigrana prvenstvena utakmica za muškarce Bosna Kalesija – Bosna Sarajevo.   

Parovi 3.kola „Premijer“ lige BiH

Mladost BrčkoBorac Banja Luka 
LjubinjeJedinstvo Brčko 
Bosna KalesijaBosna Sarajevo 
KakanjGradina Srebrenik 
DomaljevacRadnik Bijeljina

Tabela

1Ljubinje-Bankom22060+66
2Mladost Brčko22061+56
3Borac Banja Luka22063+35
4Kakanj 7822063+34
5Radnik Bijeljina2115503
6Gradina-Herceg Srebrenik21134-13
7Jedinstvo Brčko20236-31
8Domaljevac20226-41
9Bosna Kalesija20226-40
10Bosna Sarajevo20216-50

Parovi 3.kola Superlige FBiH za odbojkašice:

SmečGradina
NapredakŽepče
Kula GradačcČelik
MaglajMikasa
BosnaBihać

Tabela:

1Kula Gradačac2206:06
2Maglaj2206:06
3Smeč2206:16
4Gradina2115:44
5Napredak2115:44
6Žepče2114:52
7Mikasa2113:52
8Čelik2021:60
9Bosna2021:60
10Bihać2020:60

(Radio Feral)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: