NOVINARSKA REPREZENTACIJA TK SAVLADALA KALESIJSKE IMAME

Novinarska reprezentacija Tuzlanskog kantona u četvrtak je na stadionu „Ada“ u Tojšićima savladala kalesijske imame rezultatom 7:2. Golijadu na stadionu u Tojšićima otvorio je Mirsad Zulić koji je prvi načeo mrežu kalesijskih imama prekrasnim pogotkom sa preko 20 metara, da bi nedugo zatim Avdo Avdić novinare doveo u prednost od 2:0. Nakon vodstva, sedma sila se razigrala, pa je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 3:0. U drugo poluvrijeme kalesijski imami ulaze sa željom da sustignu sedmu silu, međutim to im nije pošlo za nogom, a prvi pogodak u drugom poluvremenu za novinare postiže Samir Karić.

Nakon četvrtog pogotka dalo se nagovijestiti da će novinari iz Tojšića otići sa čitavim plijenom. Nakon ubjedljivog vodstva došlo je do opuštanja u redovima reprezentacije novinara, pa kalesijski imami postižu pogodak i tako smanjuju rezultat na 4:1. Pogodak kalesijskih imama ponovo je razigrao novinare pa tako preko Avde Avdića novinari u kratkom periodu postižu još dva pogotka, a rezultat, deset minuta prije kraja utakmice je glasio 6:1 u korist novinara. Imami iz prekida, dva minuta prije kraja utakmice postižu svoj drugi pogodak, da bi sedmi pogodak za novinare u sudijskoj nadoknadi postigao Samir Neimarlija koji je i jedini igrač na ovoj utakmici koji je upisan u bilježnicu sudije Admira Avdića, koji mu je zbog prigovora pokazao žuti karton.

Za novinare su nastupili. Amir Dedić, Admir Delić, Samir Neimarlija, Omer Hasanović, Miren Aljić, Dino Mujanović, Mirsad Zulić, Edin Muharemagić, Mirel Čeliković, Samir Karić, Almir Arnaut-Beli, Avdo Avdić, Ramo Abidović, Fahrudin Sinanović.