Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a “JUG”

U okviru 17.kola Prve lige TK-a “Jug”, Gornji Rainci i Mladost 78 su pretrpjeli gostujuće poraze identičnim rezultatima. U Drugoj ligi TK-a “Jug”, proteklog vikenda Mladost iz Kikača i Spreča iz Donjih Rainaca upisali su pobjede na domaćim terenima.

Rezultati 17.kola Prve lige TK-a “Jug”:

Mladost Puračić Gornji Rainci 4 : 1
Svatovac Poljice DSK Devetak 3 : 0
OFK Sloga Sapna Rudar Bukinje 3 : 0
Konjuh Kladanj Husinski rudar 3 : 0
Željezničar Dobošnica Mladost 78 Vukovije 4 : 1
Vrana Banović Selo Teočak 5 : 0

Slobodan / a: Prokosovići

Tabela Prve lige TK-a Jug

1 Prokosovići 15 10 2 3 38:13 32
2 Mladost Puračić 16 9 3 4 34:22 30
3 Husinski Rudar 16 8 1 7 21:20 25
4 DSK Devetak 16 7 3 6 33:29 24
5 Svatovac Poljice 15 8 0 7 22:22 24
6 Mladost 78 Vukovije 16 7 2 7 25:25 23
7 Željezničar Dobošnica 16 7 2 7 29:30 23
8 Vrana Banović Selo 16 7 0 9 29:33 21
9 Gornji Rainci 15 6 2 7 24:22 20
10 Rudar Bukinje 15 6 2 7 23:21 20
11 OFK Sloga Sapna 16 6 2 8 25:33 20
12 Teočak 16 5 2 9 21:42 17
13 Konjuh Kladanj       (-3) 16 4 3 9 15:27 12

Parovi 18.kola:

DSK Devetak Prokosovići _ : _
Gornji Rainci OFK Sloga Sapna _ : _
Husinski rudar Svatovac Poljice _ : _
Rudar Bukinje Vrana Banović Selo _ : _
Teočak Željezničar Dobošnica _ : _
Mladost 78 Vukovije Konjuh Kladanj _ : _

Slobodan / a: Mladost Puračić

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 14.kola:

Mladost Kikači Napredak Tupkovići 5 : 3
Spreča D.Rainci Rijeka Šerići 2 : 1
Sloga S.Han Omladinac RMU 4 : 2
Gornje Dubrave Kiseljak 3 : 2
Slatina Bašigovci Jedinstvo D.Dubrave 1 : 4
Mladost GT Jablanica Barice 5 : 0

 

Tabela Druge lige TK-a Jug

1 Sloga Simin Han 14 9 0 5 35:21 27
2 Jedinstvo (Dubrave) 14 9 0 5 21:17 27
3 Mladost (Gornja Tuzla) 14 8 0 6 28:18 24
4 Omladinac (Đurđevik) 14 7 1 6 31:24 22
5 Jablanica (Barice) 14 7 1 6 30:23 22
6 Napredak (Tupković) 14 7 0 7 35:34 21
7 Rijeka (Šerići) 14 7 0 7 21:21 21
8 Kiseljak 14 6 2 6 25:26 20
9 Mladost (Kikači) 14 6 2 6 24:30 20
10 Slatina (Bašigovci) 14 6 0 8 29:27 18
11 Gornje Dubrave 14 5 2 7 19:29 17
12 Spreča (Donji Rainci) 14 3 1 10 18:46 10

 

Parovi 15.kola

Jedinstvo D.Dubrave Rijeka Šerići _ : _
Mladost Kikači Spreča D.Rainci _ : _
Omladinac RMU Mladost GT _ : _
Jablanica Barice Slatina Bašigovci _ : _
Napredak Tupkovići Gornje Dubrave _ : _
Kiseljak Sloga S.Han _ : _

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: