Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a “Jug”

Fudbaleri Mladosti 78 su u Donjim Vukovijama savladali Vranu iz Banović Sela, u okviru 16.kola Prve lige TK-a Jug, dok su oba kalesijska kluba u Drugoj kantonalnoj ligi Jug, Mladost iz Kikača i Spreča iz Donjih Rainaca pretrpjeli gostujuće poraze.

PRVA LIGA TK JUG

Rezultati 16.kola:

Prokosovići Svatovac Poljice 4 : 0
Rudar Bukinje Mladost Puračić 1 : 1
DSK Devetak Konjuh Kladanj 3 : 1
Teočak OFK Sloga Sapna 2 : 1
Mladost 78 Vukovije Vrana Banović Selo 1 : 0
Husinski rudar Željezničar Dobošnica 2 : 0

Slobodni: Gornji Rainci

 

Tabela Prve lige TK-a Jug

1 Prokosovići 15 10 2 3 38:13 32
2 Mladost Puračić 15 8 3 4 30:21 27
3 Husinski Rudar 15 8 1 6 21:17 25
4 DSK Devetak 15 7 3 5 33:26 24
5 Mladost 78 Vukovije 15 7 2 6 24:21 23
6 Svatovac Poljice 14 7 0 7 19:22 21
7 Gornji Rainci 14 6 2 6 23:18 20
8 Rudar Bukinje 14 6 2 6 23:18 20
9 Željezničar Dobošnica 15 6 2 7 25:29 20
10 Vrana Banović Selo 15 6 0 9 24:33 18
11 OFK Sloga Sapna 15 5 2 8 22:33 17
12 Teočak 15 5 2 8 21:37 17
13 Konjuh Kladanj          (- 3) 15 3 3 9 12:27 9

 

Parovi 17. kola
Mladost Puračić Gornji Rainci _ : _
Svatovac Poljice DSK Devetak _ : _
OFK Sloga Sapna Rudar Bukinje _ : _
Konjuh Kladanj Husinski rudar _ : _
Željezničar Dobošnica Mladost 78 Vukovije _ : _
Vrana Banović Selo Teočak _ : _

Slobodan / a: Prokosovići

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 13.kola:

Rijeka Šerići Slatina Bašigovci 3 : 1
Napredak Tupkovići Spreča D.Rainci 5 : 1
Jablanica Barice Sloga S.Han 1 : 0
Jedinstvo D.Dubrave Mladost GT 2 : 0
Kiseljak Mladost Kikači 3 : 1
Omladinac RMU Gornje Dubrave 4 : 0

 

Tabela Druge lige TK-a Jug

1 Sloga Simin Han 13 8 0 5 31:19 24
2 Jedinstvo (Dubrave) 13 8 0 5 17:16 24
3 Jablanica (Barice) 13 7 1 5 30:18 22
4 Omladinac (Đurđevik) 13 7 1 5 29:20 22
5 Mladost (Gornja Tuzla) 13 7 0 6 23:18 21
6 Napredak (Tupković) 13 7 0 6 32:29 21
7 Rijeka (Šerići) 13 7 0 6 20:19 21
8 Kiseljak 13 6 2 5 23:23 20
9 Slatina (Bašigovci) 13 6 0 7 28:23 18
10 Mladost (Kikači) 13 5 2 6 19:27 17
11 Gornje Dubrave 13 4 2 7 16:27 14
12 Spreča (Donji Rainci) 13 2 1 10 16:45 7

 

Parovi 14.kola

Mladost Kikači Napredak Tupkovići _ : _
Spreča D.Rainci Rijeka Šerići _ : _
Sloga S.Han Omladinac RMU _ : _
Gornje Dubrave Kiseljak _ : _
Slatina Bašigovci Jedinstvo D.Dubrave _ : _
Mladost GT Jablanica Barice _ : _

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: