Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a

Mladost 78Utakmicama 16.kola nastavljeno je prvenstvo u Prvoj ligi TK-a. Fudbaleri Gornjih Rainaca, koje je u zimskoj pauzi napustilo nekoliko mlađih igrača zbog čega su u značajnoj mjeri i kasnili sa pripremama za proljetni dio sezone, poraženi su već na startu u Gornjem Rahiću.

Imajući u vidu malu bodovnu razliku među ekipama koje se takmiče u ovom rangu, Gornjim Raincima, u nastvaku prvenstva, predstoji grčevita borba za opstanak u ligi.

Fudbaleri Mladosti 78 iz Donjih Vukovija, koji se takmiče u Drugoj ligi TK-a “Jug”, proljetni dio prvenstva otvorili su pobjedom protiv Husinskog rudara, dok je Mladost iz Kikača poražena na gostovanju u Gornjoj Tuzli.

 

PRVA LIGA TK

Rezultati 16.kola:

Svatovac Poljice Sloboda Kerep 3 : 0
Kiseljak Mladost Brijesnica 2 : 0
Tuzla Orahovica 74 0 : 0
Vražići Rudar Bukinje 1 : 0
 Gornji Rahić Gornji Rainci :
DSK Devetak Mladost Tinja 2 : 0
Doboj Istok Mladost Gnojnica 2 : 1
Jedinstvo Vučkovci Sloga Bikodže 2 : 0

 

TABELA:

1 Rudar Bukinje 16 8 4 4 33:20 28
2 Vražići 92 16 9 1 6 35:28 28
3 Mladost Tinja 16 9 0 7 24:18 27
4 Orahovica 74 16 8 1 7 22:17 25
5 Mladost Gnojnica 16 8 1 7 19:14 25
6 Doboj Istok 16 8 1 7 26:28 25
7 Svatovac 16 8 1 7 15:19 25
8 Gornji Rahić 16 8 0 8 27:18 24
9 DSK Devetak 16 8 0 8 31:26 24
10 Jedinstvo Vučkovci 16 8 0 8 22:26 24
11 Kiseljak 16 7 2 7 23:24 23
12 Sloboda Kerep 16 7 1 8 33:33 22
13 Mladost Brijesnica 16 7 1 8 20:28 22
14 Gornji Rainci 16 7 1 8 17:30 22
15 Sloga Bikodže 16 6 2 8 28:27 20
16 Tuzla 16 2 4 10 7:26 10

 

Parovi 17.kola:

Gornji Rainci  Vražići   :  
Mladost Tinja Gornji Rahić   :  
Mladost Gnojnica DSK Devetak   :  
Sloga Bikodže Doboj Istok   :  
Jedinstvo Vučkovci Svatovac Poljice   :  
Rudar Bukinje Tuzla   :  
Orahovica Kiseljak   :  
Mladost Brijesnica Sloboda Kerep   :  

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 14.kola:

Vrana Banovići Selo Gornje Dubrave 2 : 0
Omladinac RMU Đurđevik Slatina Bašigovci 1 : 0
Mladost 78 D.Vukovije Husinski rudar 4 : 1
Rijeka Šerići Srnica Treštenica 4 : 1
Proleter Slavinovići Sloga Simin Han 1 : 0
Mladost G.Tuzla Mladost Kikači  3 : 1

 

Utakmica Napredak Tupković – Jedinstvo Donje dubrave odigrat će se 03.aprila.

 

TABELA:

1 Proleter Slavinovići 14 10 1 3 31:13 31
2 Vrana Banovići selo 14 9 2 3 27:14 29
3 Sloga S. Han 14 9 1 4 35:11 28
4 Gornje Dubrave 14 7 1 6 24:19 22
5 Mladost GT 14 7 1 6 23:26 22
6 Husinski Rudar 14 7 0 7 23:24 21
7 Mladost Kikači 14 6 2 6 19:15 20
8 Mladost 78 D.Vukovije 14 6 2 6 19:21 20
9 Rijeka Šerići 14 6 0 8 21:24 18
10 Jedinstvo D.Dubrave 13 6 0 7 22:27 18
11 Slatina Bašigovci 14 5 1 8 17:28 16
12 Srnica Treštenica 14 5 0 9 13:24 15
13 Napredak Tupkovići 13 4 2 7 16:25 14
14 Omladinac RMU 14 3 1 10 12:31 10

 

Parovi 15.kola:

Husinski rudar Mladost Gornja Tuzla   :  
Srnica Treštenica Mladost 78 D.Vukovije   :  
Sloga S.Han Rijeka Šerići   :  
Proleter Slavinovići Napredak Tupković   :  
Mladost Kikači Omladinac RMU Đurđevik   :  
Slatina Bašigovci Vrana Banovići Selo   :  
Gornje Dubrave Jedinstvo D.Dubrave   :  

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

%d blogeri kao ovaj: