Nogomet: Rezultati Prve, Druge i Treće lige TK-a

U Prvoj ligi TK-a „Jug“ odigrane su utakmice 5.kola, u kojem su Gornji Rainci savladali Mladost iz Gnojnice, dok su fudbaleri Mladosti iz Donjih Vukovija pretrpjeli težak poraz na gostovanju u Banović Selu.

PRVA LIGA TK

Rezultati 5.kola

DSK Devetak Svatovac Poljice 2 : 0
Prokosovići Husinski rudar 4 : 1
Vrana B.Selo Mladost 78 D.Vukovije 6 : 0
Rudar Bukinje Sloga Sapna 3 : 0
Gornji Rainci Mladost Gnojnica 3 : 1
Sloga S.Han Željezničar Dobošnica 2 : 1

 

TABELA

1 Prokosovići 5 4 0 1 10:4 12
2 Sloga S.Han 5 3 1 1 12:5 10
3 Mladost Gnojnica 5 3 1 1 8:4 10
4 Gornji Rainci 5 3 1 1 6:2 10
5 Vrana Banović Selo 5 3 0 2 12:6 9
6 Rudar Bukinje 5 3 0 2 8:3 9
7 DSK Devetak 5 2 0 3 5:5 6
8 Svatovac Poljice 5 2 0 3 4:8 6
9 OFK Sloga Sapna 5 2 0 3 4:11 6
10 Željezničar Dobošnica 5 1 2 2 5:6 5
11 Husinski Rudar 5 1 0 4 4:12 3
12 Mladost 78 D.Vukovije 5 0 1 4 1:13 1

Parovi 6.kola

Husinski Rudar Svatovac :
Sloga Sapna DSK Devetak :
Mladost 78 D.Vukovije Rudar Bukinje :
Željezničar Vrana B.Selo :
Mladost Gnojnica Sloga S.Han :
Prokosovići Rainci Gornji 

:

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati  5.kola:

Kiseljak Mladost Kikači 2 : 1
Mladost G.Tuzla Teočak 1 : 0
Jedinstvo D.Dubrave Omladinac Đurđevik 2 : 1
Rijeka Šerići Konjuh  Kladanj 1 : 0
Slatina Bašigovci Jablanica Barice 2 : 1
Napredak Tupković Srnica Treštenica 2 : 0

 

TABELA

TABELA

1 Jedinstvo D.Dubrave 5 3 0 2 11:7 9
2 Jablanica Barice 5 3 0 2 8:4 9
3 Rijeka Šerići 5 3 0 2 6:4 9
4 Mladost G.Tuzla 5 3 0 2 5:3 9
5 Kiseljak 5 2 2 1 9:9 8
6 Omladinac  Đurđevik 5 2 1 2 6:4 7
7 Konjuh Kladanj 5 2 1 2 7:6 7
8 Slatina Bašigovci 5 2 1 2 9:11 7
9 Napredak Tupković 5 2 0 3 8:10 6
10 Mladost Kikači 5 2 0 3 12:15 6
11 Srnica Treštenica 5 2 0 3 5:8 6
12 Teočak 5 1 1 3 6:11 4


Parovi 6.kola:

Mladost G.Tuzla Rijeka Šerići :
Teočak Mladost Kikači :
Jablanica Barice Jedinstvo Dubrave :
Konjuh Kladanj Slatina Bašigovci :
Srnica Kiseljak :
Omladinac Đurđevik Napredak Tupković :


Treća liga TK-a  Istok

Ovaj vikend neće  ostati u dugom pamćenju kalesijskih klubova koji se takmiče u Trećoj ligi TK-a „Istok“ . Naime, u ovoj ligi polovina je klubova sa područja općine Kalesija. Nažalost,  u trećem kolu svi klubovi iz Kalesije doživjeli su prvenstvene poraze. Bodove su kod kuće prepustili Krušik iz Gornjih Vukovija i Spreča iz Donjih Rainaca, dok su Memići i Bijeljevac iz Miljanovaca poraženi na gostovanjima.

Rezultati 3.kola:

Krušik G.Vukovije OFK Tuzla 2 : 4
Mladost Solina Memići 3 : 1
Pasci 78 Bijeljevac Miljanovci 3 : 0
Spreča D.Rainci Proleter Slavinovići 0 : 2

Slobodan : HNK Zrinski Tuzla

TABELA :

1 Mladost Solina 3 3 0 0 6:1 9
2 OFK Tuzla 2 2 0 0 7:2 6
3 Memići 3 2 0 1 9:5 6
4 Proleter Slavinovići 3 2 0 1 6:3 6
5 Pasci 78 3 2 0 1 7:6 6
6 Bijeljevac Miljanovci 3 1 0 2 3:5 3
7 Spreča D.Rainci 2 0 0 2 2:5 0
8 Krušik G.Vukovije 3 0 0 3 5:10 0
9 Zrinski Tuzla 2 0 0 2 0:8 0

Parovi 4.kola :

Bijeljevac Miljanovci Spreča D.Rainci :
Memići Pasci 78 :
OFK Tuzla Mladost Solina :
Zrinski Tuzla Krušik G.Vukovije :

Slobodan : Proleter Slavinovići

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: