Nogomet: REZULTATI LIGA TK-a

Gornji Ranci  su u veoma teškoj utakmici savladali Mladost iz Tinje, jednog od glavnih konkrenata za prvo mjesto u ligi. Mladost iz Kikača u dosadašnjem dijelu prvenstva najprijatnije iznenađenje Druge TK-a “Jug”.   Spreča iz Donjih Rainaca  i Memići pretrpjeli nove poraze.

 

PRVA LIGA TK

 

 

Rezultati 10.kola:

 

Orahovica 74 Sloga (Bikodže) 2 : 1
Rudar Bukinje Mladost Gnojnica 1 : 0
Svatovac Poljice  Vražići 92 2 : 2
Mladost V. Brijesnica Jedinstvo Vučkovci 1 : 0
Gornji Rainci Mladost Tinja 1 : 0
Tuzla Gornji Rahić 0 : 3
Kiseljak  DSK Devetak 2 : 1
Sloboda Kerep  Doboj Istok 4 : 2

 

 

TABELA:

1 Rudar Bukinje 10 6 2 2 25:12 20
2 Mladost Gnojnica 10 6 1 3 16:5 19
3 Mladost Tinja 10 6 0 4 15:10 18
4 Orahovica 74 10 6 0 4 14:10 18
5 G. Rainci 10 6 0 4 10:14 18
6 Vražići 10 5 1 4 27:20 16
7 Sloboda Kerep 10 5 1 4 18:17 16
8 Svatovac Poljice 10 5 1 4 10:12 16
9 Doboj Istok 10 5 0 5 18:17 15
10 NK Kiseljak 10 4 1 5 14:19 13
11 Gornji Rahić 10 4 0 6 16:10 12
12 Sloga Bikodže 10 4 0 6 18:19 12
13 DSK Devetak 10 4 0 6 17:19 12
14 Jedinstvo Vučkovci 10 4 0 6 11 12
15 Mladost Brijesnica 10 4 0 6 12 12
16 Tuzla 10 2 1 7 3 7

 

Parovi 11.kola:

 

DSK Devetak Sloboda Kerep :
Gornji Rahić Kiseljak :
Mladost Tinja Svatovac Poljice :
Doboj Istok Mladost V.Brijesnica :
Vražići 92 Tuzla :
Mladost Gnojnica Gornji Rainci   :  
Sloga Bikodže Rudar Bukinje :
Jedinstvo Vučkovci Orahovica 74 :

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 8.kola:

Slatina Bašigovci Srnica Treštenica 3 : 1
Napredak Tupković Mladost G.Tuzla 3 : 3
Gornje Dubrave Sloga S.Han 1 : 0
Mladost Kikači Husinski rudar 2 : 0
Omladinac RMU Đurđevik Mladost 78 D.Vukovije 2 : 1
Vrana B.Selo Rijeka Šerići 2 : 0
Jedinstvo D.Dubrave Proleter Slavinovići 0 : 4

 

 

TABELA:

1 Proleter Slavinovići 8 6 1 1 22:7 19
2 Mladost Kikači 8 5 2 1 13:3 17
3 Vrana Banovići selo 8 5 1 2 12:8 16
4 Gornje Dubrave 8 5 0 3 15:11 15
5 Sloga S. Han 8 4 1 3 15:6 13
6 Husinski Rudar 8 4 0 4 13:10 12
7 Jedinstvo D.Dubrave 8 4 0 4 13:16 12
8 Mladost 78 D.Vukovije 8 3 1 4 8:12 10
9 Mladost G.Tuzla 8 3 1 4 9:15 10
10 Slatina Bašigovci 8 3 1 4 9:15 10
11 Srnica Treštenica 8 3 0 5 6:12 9
12 Napredak Tupkovići 8 2 2 4 9:14 8
13 Rijeka Šerići 8 2 0 6 8:15 6
14 Omladinac RMU Đurđevik 8 2 0 6 7:15 6

 

 

Parovi 9.kola:

 

Mladost 78 D.Vukovije Vrana Banovići Selo   :  
Hus. Rudar Napredak Tupkovići :
Rijeka Šerići Jedinstvo D.Dubrave :
Mladost G.Tuzla Omladinac RMU Đurđevik :
Srnica Treštenica Mladost Kikači   :  
Sloga S.Han Slatina Bašigovci :
Proleter Slavinovići Gornje Dubrave :

 

TREĆA LIGA TK – ISTOK

 

Rezultati 6.kola:

Teočak Spreča D.Rainci 9 : 1
OFK Tuzla Pasci 3 : 1
Memići Mladost Solina 1 : 4
Bijeljevac :

Slobodan Krušik Gornje Vukovije

 

 

TABELA:

1 Mladost Solina 5 3 2 0 8:2 11
2 Krušik 5 2 3 0 8:4 9
3 OFK Tuzla 4 2 1 1 15:5 7
4 Pasci 78 4 2 1 1 8:4 7
5 Teočak 5 2 1 2 6:5 7
6 Bjeljevac Miljanovci 5 2 1 2 9:13 7
7 Memići 4 2 0 2 9:8 6
8 Spreča 4 0 1 3 6:16 1
9 Zrinski 4 0 0 4 0:12 0

 

Parovi 7.kola:

Mladost Solina Zrinski Tuzla
Pasci Memići
Spreča D.Rainci Tuzla
Krušik G.Vukovije Teočak

Slobodan Bijeljevac Mijanovci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: