Nogomet: REZULTATI LIGA TK-a

Fudbaleri Gornjih Rainaca pretrpjeli su  gostujući poraz od Rudara iz Bukinja, u 8.kolu Prve lige TK-a. U Drugoj ligi TK-a “Jug”, Mladost 78 iz D.Vukovija  i Mladost iz Kikača su donijeli  po jedan bod sa gostovanja, dok su Memići slavili pobjedu na domaćem terenu u Trećoj ligi TK-a “Istok”.

 

 

 

PRVA LIGA TK

Rezultati 8.kola:

Mladost V.Brijesnica Mladost Gnojnica   :  
Orahovica Mladost Tinja 2 : 0
Svatovac Poljice Gornji Rahić 1 : 0
Sloboda Keper Sloga Bikodže 2 : 0
Rudar Bukinje Gornji Rainci 4 : 0
Vražići 92 DSK Devetak 4 : 0
Tuzla Doboj Istok   :  
Kiseljak Jedinstvo Vučkovci 2 : 0

 

Prekinute su utakmice Tuzla – Doboj Istok i Mladost Velika Brijesnica – Mladost Gnojnica.

 

TABELA:

1 Rudar Bukinje 8 5 2 1 24:10 17
2 Vražići 8 5 0 3 24:16 15
3 Mladost Tinja 8 5 0 3 13:9 15
4 Orahovica 74 8 5 0 3 12:8 15
5 Svatovac Poljice 8 5 0 3 8:9 15
6 Mladost Gnojnica 7 4 1 2 12:4 13
7 Sloboda Kerep 8 4 1 3 14:11 13
8 Gornji Rainci 8 4 0 4 8:14 12
9 Kiseljak 8 3 1 4 10:12 10
10 Sloga Bikodže 8 3 0 5 14:15 9
11 DSK Devetak 8 3 0 5 13:17 9
12 Doboj Istok 7 3 0 4 7:11 9
13 Mladost Brijesnica 7 3 0 4 9:17 9
14 Jedinstvo Vučkovci 8 3 0 5 7:17 9
15 Tuzla 7 2 1 4 3:10 7
16 Gornji Rahić 8 2 0 6 11:9 6

Parovi 9.kola:

Doboj Istok Kiseljak   :  
DSK Devetak Tuzla   :  
Gornji Rainci Svatovac Poljice   :  
Jedinstvo Vučkovci Sloboda Kerep   :  
Gornji Rahić Vražići   :  
Mladost Tinja Rudar Bukinje   :  
Mladost Gnojnica Orahovica 74   :  
Sloga Bikodže Mladost V.Brijesnica   :  

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 6.kola:

Gornje Dubrave Husinski rudar 1 : 0
Napredak Tupković Mladost 78 D.Vukovije 0 : 0
Jedinstvo Dubrave Srnica Treštenica 3 : 0
Slatina Bašigovci Mladost Kikači 0 : 0
Mladost G.Tuzla Rijeka Šerići 1 : 0
Omladinac RMU Đurđevik Proleter Slavinovići 1 : 2
Vrana B.Selo Sloga Simin Han 2 : 0

 

TABELA:

1 Proleter Slavinovići 6 4 1 1 13:6 13
2 Vrana Banovići selo 6 4 1 1 9:3 13
3 Gornje Dubrave 6 4 0 2 14:9 12
4 Jedinstvo D.Dubrave 6 4 0 2 13:9 12
5 Mladost Kikači 6 3 2 1 8:3 11
6 Sloga S. Han 6 3 1 2 12:5 10
7 Husinski Rudar 6 3 0 3 9:8 9
8 Mladost G.Tuzla 6 3 0 3 6:9 9
9 Napredak Tupkovići 6 2 1 3 6:8 7
10 Slatina Bašigovci 6 2 1 3 6:10 7
11 Mladost 78 D.Vukovije 6 2 1 3 4:10 7
12 Srnica Treštenica 6 2 0 4 3:9 6
13 Rijeka Šerići 6 1 0 5 4:11 3
14 Omladinac RMU 6 1 0 5 3:10 3

Parovi 7.kola:

Rijeka Šerići Omladinac RMU Đurđevik   :  
Mladost Kikači Napredak Tupković   :  
Proleter Slavinovići Vrana B.Selo   :  
Mladost 78 D.Vukovije Mladost G.Tuzla   :  
Husinski rudar Slatina Bašigovci   :  
Srnica Treštenica Gornje Dubrave   :  
Sloga  S.Han Jedinstvo Dubrave   :  

 

 

TREĆA LIGA TK – ISTOK

Rezultati 4.kola:

Krušik G.Vukovije Pasci 78 1 : 1
Teočak Mladost Solina 0 : 1
OFK Tuzla Bijeljevac Miljanovci 8 : 0
Memići Zrinski 3 : 0

Slobodna Spreča

TABELA:

1 Mladost Solina 4 2 1 0 8:2 10
2 Krušik 4 2 2 0 6:2 8
3 OFK Tuzla 3 2 0 1 15:5 7
4 Memići 3

2

0

1

8:5 7
5 Teočak 4 2 1 1 5:2 7
6 Pasci 78 3

1

1

1

5:3 4
7 Bjeljevac Miljanovci 4 1 1 2 6:12 4
8 Spreča 3

0

0

3

4:14 0
9 Zrinski 4

0

0

4

0:12 0

 

Parovi 5.kola:

Bijeljevac Memići      
Mladost Solina OFK Tuzla      
Pasci 78 Teočak      
Spreča Krušik G.Vukovije      

Slobodan Zrinski Tuzla

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: