Nogomet: REZULTATI LIGA TK-a

U okviru 20.kola Prve lige TK-a “Jug”, Gornji Rainci su pobjedom na domaćem terenu osvojili nova tri boda, koja im daju realne izglede za plasman u jedinstvenu Prvu ligu TK-a, s obzirom da se od naredne takmičarske sezone, od sadašnje dvije, formira jedna Prva liga TK-a. Mladost 78 iz Donjih Vukovija je, nakon dužeg vremena, zabilježila pobjedu u Ligi, iako su se fudbaleri iz Vukovija već pomirili sa činjenicom da će od naredne sezone biti član nižeg ranga takmičenja. Mladost iz Kikača je pretrpjela gostujućui poraz u Drugoj ligi TK-a, dok je Spreča iz Donjih Rainaca kod kuće savlada OFK Tuzlu.

 

PRVA LIGA TK-a „JUG“

Rezultati 20.kola Prve lige TK-a „Jug“

Mladost 78 D.Vukovije Sloga Sapna 4 : 1
Husinski rudar Sloga S.Han 1 : 2
Mladost Gnojnica DSK Devetak 1 : 1
Željezničar Dobošnica Svatovac Poljice 1 : 2
Gornji Rainci Vrana B.Selo 3 : 1
Prokosovići Rudar Bukinje 5 : 1

TABELA

1 Prokosovići 20 16 2 2 40:12 50
2 Mladost Gnojnica 20 13 3 4 38:11 42
3 Rudar Bukinje 20 11 1 8 31:20 34
4 Gornji Rainci 20 11 1 8 35:29 34
5 DSK Devetak 20 10 2 8 30:26 32
6 Svatovac Poljice 20 10 2 8 26:27 32
7 Sloga S.Han 20 9 3 8 34:26 30
8 OFK Sloga Sapna 19 9 1 9 21:30 28
9 Vrana Banović Selo 20 8 0 12 36:39 24
10 Željezničar Dobošnica 20 5 4 11 26:35 19
11 Mladost 78 D.Vukovije 20 4 1

1

21:478

13

12 Husinski Rudar Zrinski 20 3 2 15 18:50 11

Parovi (pretposljednjeg) 21.kola:

Vrana B.Selo Sloga S.Han :
Mladost 78 D.Vukovije Husinski rudar   :  
DSK Devetak Prokosovići :
Rudar Bukinje Gornji Rainci   :  
Sloga Sapna Željezničar Dobošnica :
 Svatovac Poljice Mladost Gnojnica :

 

DRUGA LIGA TK „JUG“ 

Rezultati 20.kola Druge lige TK-a „JUG“

Omladinac Đurđevik Srnica Treštenica 5 : 1
Konjuh Kladanj Kiseljak 2 : 0
Jablanica Barice Mladost Kikači 3 : 1
Rijeka Šerići Jedinstvo Dubrave 4 : 1
Mladost G.Tuzla Napredak Tupković 4 : 0

Utakmica Teočak – Slatina Bašigovci prekinuta kod rezultata 1:1

                                                            TABELA

1 Kiseljak

20

11

2

7

42:38

35

2 Mladost G.Tuzla

20

10

1

9

32:25

31

3 Napredak Tupkovići

20

10

1

9

41:38

31

4 Jedinstvo D.Dubrave

20

10

0

10

46:33

30

5 Srnica Treštenica

20

10

0

10

42:36

30

6 Rijeka Šerići

20

10

0

10

31:31

30

7 Mladost Kikači

20

9

1

10

42:43

28

8 Slatina Bašigovci

19

9

1

9

34:33

28

9 Konjuh Kladanj

20

9

1

10

31:34

28

10 Omladinac RMU

20

9

1

10

31:36

28

11 Jablanica Barice

20

9

1

10

31:37

28

12 Teočak 19 8 1 10 33:52 25

Parovi 21.kola: 

Jedinstvo Dubrave Slatina Bašigovci :
Omladinac Đurđevik Teočak :
Kiseljak Mladost G.Tuzla :
Napredak Tupković Rijeka Šerići :
Srnica Treštenica Jablanica Barice :
Mladost Kikači Konjuh Kladanj   :  

 TREĆA LIGA TK “ISTOK”

Rezultati 15.kola: 

Proleter Slavinovići Memići 3 : 1
Spreča D.Rainci OFKTuzla 2 : 0
Pasci 78 Zrinski Tuzla 8 : 1
Mladost Solina Krušik 2 : 0

Slobodan Bijeljevac Miljanovci

                                             TABELA :

1 Proleter Slavinovići

13

11

1

1

43:13

34

2 Mladost Solina

14

11

1

1

39:15

34

3 Pasci 78

14

5

4

4

37:28

22

4 OFK Tuzla

13

6

2

5

25:23

20

5 Bjeljevac Miljanovci

13

5

2

6

23:25

17

6 Spreča D.Rainci

13

5

2

6

24:31

17

7 Memići

14

4

3

7

29:34

15

8 Krušik G.Vukovije

13

3

0

10

18:35

9

9 Zrinski Tuzla 13 0 3 10 18:52 3

 

Parovi 16.kola:

Krušik G.Vukovije Pasci 78   :  
Zrinski Tuzla Spreča D.Rainci   :  
OFK Tuzla Proleter Slavinovići :
Memići Bijeljevac   :  

Slobodna Mladost Solina

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

%d blogeri kao ovaj: