Nogomet: REZULTATI LIGA TK-a

U okviru Prve lige TK-a odigrane su utakmice 18.kola u kojem su Gornji Rainci donijeli sva tri boda sa gostovanja u Husinu, dok je Mladost 78 iz Donjih Vukovija poražena kod kuće od Devetaka.  Mlaodst iz Kikača, zbog povrede nekoliko igrača, morala napustiti meč u Treštenici.

 

 

 

PRVA LIGA TK-a „JUG“

Rezultati 18.kola Prve lige TK-a „Jug“

Sloga Sapna Svatovac Poljice 2 : 0
Husinski rudar Gornji Rainci 0 : 4
Željezničar Dobošnica Rudar Bukinje 0 : 3
Mladost 78 D.Vukovije DSK Devetak 1 : 2
Prokosovići Sloga S.Han 1 : 0
Mladost Gnojnica Vrana B.Selo 6 : 0

TABELA

1 Prokosovići 18 14 2 2 32:10 44
2 Mladost Gnojnica 18 13 2 3 37:9 41
3 Rudar Bukinje 18 10 1 7 29:14 31
4 Gornji Rainci 18 10 1 7 31:24 31
5 DSK Devetak 18 9 1 8 26:25 28
6 Svatovac Poljice 18 8 2 8 20:25 26
7 OFK Sloga Sapna 18 8 1 9 19:29 25
8 Sloga S.Han 18 7 3 8 28:24 24
9 Vrana Banović Selo 18 8 0 10 34:33 24
10 Željezničar Dobošnica 18 5 4 9 24:30 19
11 Husinski Rudar Zrinski 18 3 2 13 16:46 11
12 Mladost 78 Vukovije

18

3 1

14

16:43

10

 

Parovi 19.kola:

Sloga S.Han Gornji Rainci   :  
Sloga Sapna Husinski rudar   :  
Rudar Bukinje Mladost Gnojnica   :  
Vrana B.Selo Prokosovići   :  
Svatovac Poljice Mladost 78 D.Vukovije   :  
DSK Devetak Željezničar Dobošnica   :  

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 18.kola Druge lige TK-a „JUG“

Srnica Treštenica Mladost Kikači   :  
Teočak Rijeka Šerići 3 : 0
Jablanica Barice Napredak Tupkovići 2 : 2
Omladinac Đurđevik Kiseljak 3 : 4
Mladost G.Tuzla Slatina Bašigovci 4 : 1
Konjuh Kladanj Jedinstvo D.Dubrave 3 : 0

 

Utakmica u Treštenici prekinuta jer su fudbaleri Mladosti iz Kikača napustili teren kod vodstva domaće Srnice od 2:0. Naime, tokom susreta došlo je do povrede nekoliko igrača Mladosti, koji nisu bili u mogućnosti nastaviti utakmicu. S obzirom da je Mladost ranije već izvršila sve tri izmjene ekipa iz Kikača je bila primorana napustiti teren jer nisu imali dovoljno igrača koji bi mogli nastavti utakmicu.

TABELA

1 Kiseljak 18 10 2 6 39:36 32
2 Napredak Tupkovići 18 9 1 8 38:32 28
3 Mladost G.Tuzla 18 9 1 8 27:22 28
4 Jedinstvo D.Dubrave 18 9 0 9 42:28 27
5 Srnica Treštenica 18 9 0 9 34:30 27
6 Rijeka Šerići 18 9 0 9 27:28 27
7 Slatina Bašigovci 18 8 1 9 32:33 25
8 Mladost Kikači 18 8 1 9 38:40 25
9 Konjuh Kladanj 18 8 1 9 27:31 25
10 Jablanica Barice 18 8 1 9 28:33 25
11 Omladinac RMU 18 8 1 9 26:32 25
12 Teočak 18 8 1 9 32:45 25

Parovi 19.kola

Slatina Bašigovci Rijeka Šerići   :  
Srnica Treštenica Teočak   :  
Napredak Tupković Konjuh Kladanj   :  
Jedinstvo Dubrave Mladost G.Tuzla   :  
Mladost Kikači Omladinac Đurđevik   :  
Kiseljak Jablanica Barice   :  

Treća liga TK-a Istok

Rezultati 13.kola

Spreča D.Rainci Bijeljevac Miljanovci 1 : 1
Pasci 78 Memići 3 : 2
Mladost Solina OFK Tuzla 2 : 0
Krušik G.Vukovije Zrinski Tuzla 1 : 1

U ovom kolu slobodan je bio Proleter iz Slavinovića

                TABELA :

1 Proleter Slavinovići 11 9 1 1 34:11 28
2 Mladost Solina 12 9 1 1 33:14 28
3 Pasci 78 12 4 4 3 28:24 19
4 Bjeljevac Miljanovci 12 5 2 5 22:19 17
5 OFK Tuzla 11 5 2 4 22:20 17
6 Memići 12 4 3 5 24:26 15
7 Spreča D.Rainci 11 3 2 6 17:27 11
8 Krušik G.Vukovije 12 3 0 9 18:33 9
9 Zrinski Tuzla 11 0 3 8 16:40 3

 

Parovi 14.kola :

Zrinski Tuzla Mladost Solina   :  
OFK Tuzla Pasci   :  
Memići Spreča D.Rainci   :  
Bijeljevac Proleter Slavinovići   :  

Slobodan Krušik G.Vukovije

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: