Nogomet: REZULTATI LIGA TK

Gornji Rainci su nastavili  sa dobrim partijama u Prvoj ligi TK-a. Mladost je  u Kikačima podijelila bodove sa Vranom iz Banović Sela, dok je Mladost iz Vukovija pretrpjela težak poraz na gostovanju u Simin Hanu, u okviru Druge lige TK-a. Utakmicama 1.kola započela je i nova sezona u Trećoj ligi TK-a “Istok”. Bijeljevac iz Miljanovaca je na startu prvenstva savladao Spreču iz Donjih Rainaca, dok je Krušik donio sva tri boda sa gostovanja. Memići su kod kuće poraženi od Teočaka.

PRVA LIGA TK

 

Rezultati 5.kola:

Sloga Bikodže Vražići 3 : 4
Mladost Tinja Kiseljak 2 : 1
Orahovica 74 Svatovac poljice 2 : 1
Rudar Bukinje Mladost Brijesnica 5 : 1
Doboj Istok DSK Devetak 3 : 0
Jedinstvo Vučkovci Gornji Rahić 2 : 1
Mladost Gnojnica Tuzla 5 : 0
Gornji Rainci Sloboda Kerep 2 : 0

 

 

TABELA:

1 Mladost Tinja 5 4 0 1 11:6 12
2 Rudar Bukinje 5 3 2 0 15:6 11
3 Mladost Gnojnica 5 3 0 2 9:4 9
4 Orahovica 74 5 3 0 2 7:6 9
5 Vražići 5 3 0 2 14:14 9
6 Svatovac Poljice 5 3 0 2 4:4 9
7 Gornji Rainci 5 3 0 2 6:8 9
8 Sloboda Kerep 5 2 1 2 11:8 7
9 DSK Devetak 5 2 0 3 9:9 6
10 NK Kiseljak 5 2 0 3 6:6 6
11 Doboj Istok 5 2 0 3 5:6 6
12 Sloga Bikodže 5 2 0 3 8:10 6
13 Jedinstvo Vučkovci 5 2 0 3 5:10 6
14 Mladost Brijesnica 5 2 0 3 7:14 6
15 Tuzla 5 1 1 3 2:8 4
16 Gornji Rahić 5 1 0 4 5:5 3

 

Parovi 6.kola:

Sloboda Kerep Mladost Tinja :
Mladost V.Brijesnica Gornji Rainci   :  
Svatvac Poljice DSK Devetak :
Kiseljak Mladost Gnojnica :
Orahovica Rudar Bukinje :
Gornji Rahić Doboj Istok :
Vražići 92 Jedinstvo Vučkovci :
Tuzla Sloga Bikodže :

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 3.kola:

Gornje Dubrave Napredak Tupković 3 : 1
Slatina Bašigovci Jedinstvo D.Dubrave 3 : 2
Mladost Kikači  Vrana B.Selo 0 : 0
Husinski rudar Omladinac Đurđevik 2 : 0
Srnica Treštenica Mladost G.Tuzla 2 : 1
Sloga S.Han Mladost 78 D.Vukovije 5 : 0
Proleter Slavinovići Rijeka Šerići 5 : 1

 

 

TABELA:

1 Sloga S. Han 3 2 1 0 9:1 7
2 Proleter Slavinovići 3 2 1 0 9:4 7
3 Mladost Kikači 3 2 1 0 5:0 7
4 Jedinstvo D.Dubrave 3 2 0 1 7:4 6
5 Husinski Rudar 2 2 0 0 4:1 6
6 Slatina Bašigovci 3 2 0 1 5:3 6
7 Gornje Dubrave 3 2 0 1 7:7 6
8 Srnica Treštenica 3 2 0 1 3:3 6
9 Vrana Banovići selo 3 1 1 1 3:3 4
10 Mladost 78 D.Vukovije 3 1 0 2 3:7 3
11 Napredak Tupkovići 3 0 0 3 3:7 0
12 Mladost GT 2 0 0 2 1:6 0
13 Omladinac RMU 3 0 0 3 0:5 0
14 Rijeka Šerići 3 0 0 3 1:9 0

 

Parovi 4.kola:

Jedinstvo Dubrave Mladost Kikači   :  
Napredak Tupkovići Rijeka Šerići :
Vrana B.Selo Husinski rudar :
Gornje Dubrave Slatina Bašigovci :
Mladost 78 D.Vukovije Proleter Slavinovići   :  
Mladost G.Tuzla Sloga Simin Han :
Omladinac Đurđevik Srnica Treštenica :

 

 

TREĆA LIGA TK – ISTOK

Rezultati 1.kola:

Memići Teočak 0 : 1
Zrinski Tuzla Krušik G.Vukovije 0 : 3
Bijeljevac Miljanovci Spreča D.Rainci 5 : 2
Mladost Solina Pasci 78 1 : 0

Slobodna OFK Tuzla

 

TABELA:

1 Bjeljevac Miljanovci 1 1 0 0 5:2 3
2 Krušik 1 1 0 0 3:0 3
3 Mladost Solina 1 1 0 0 1:0 3
4 Teočak 1 1 0 0 1:0 3
5 Memići 1 0 0 1 0:1 0
6 Tuzla 0 0 0 0 0:0 0
7 Pasci 78 1 0 0 1 0:1 0
8 Spreča 1 0 0 1 2:5 0
9 Zrinski Tuzla 1 0 0 1 0:3 0

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: