Nogomet: Rezultati 25.kola Druge lige FBiH "Sjever"

U okviru Druge lige FBiH „Sjever“ odigrane su utakmice 25.kola. Kalesijska Bosna je u subotu na Gradskom stadionu u Kalesiji slavila pobjedu od 4:1 nad Bosnom iz Mionice. Strijelci za kalesijskog drugoligaša bili su Džilić dva puta, Omerović i Džanić, dok je počasti pogodak za goste iz Mionice postigaop Senegalac Musa Diabang , deset minuta prije kraja utakmice.

Nakon niza propuštenih prilika na početku utakmice Bosnaiz Kalesije  je došla u vodstvo golom najboljeg pojedinca na susretu, Saida Džilića u 13.minuti, kada se najbolje snalazi u šesnaestercu gostiju i glavom pogađa mrežu giostujućeg golmana Smajlovića. Rezultatom 1:0 za kalesijsku Bosnu završeno je prvih 45.minuta utakmice. U drugom dijelu kalesijski nogometaši su ponovo bolji i nastavljaju sa stvaranjem povoljnih prilika. Drugi gol za domaće postiže Ibro Omerović golavom u 57.minuti utakmice. Samo minut kasnije dogodio se najljepši detalj na utakmici. Said Džilić  skoro sa polovine terena odličnim i vrlo preciznim udarcem šalje loptu pod samu prečku i dovodi svoju ekipu u vodostvo od 3:0. Četvrti gol za Bosnu iz Kalesije postigao je Šemsudin Džanić u 75.minuti utaikmice. Konačan rezultat postavlja Senegalac Diabang u 80.minuti meča.

Sloga iz Tojšića je ui ovom kolu gostovala u Tolisi, kod posljednjeplasirane Sloge, gdje su pretrpjeli poraz rezultatom 3:1.