Nogomet – Rezultati 18.kola Prve i Druge lige TK-a “Jug”

Foto: F.SinanovićProteklog vikenda odigrane su utakmice 18.kola Prve i Druge lige TK-a “Jug”. Fudbaleri Mladosti 78 pored ubjedljive pobjede na domaćem terenu ostali su na začelju tabele. U okviru Druge lige TK-a  “Jug”, Bijeljevac zabilježio pobjedu, dok je Mladost iz Kikača donijela bod sa gostovanja  u Šerićima.

Rezultati 18.kola Prve lige TK-a „JUG”

Konjuh Kladanj – DSK Devetak 2:0
Priluk – Mladost Puračić 2:0
Mladost 78 D.Vukovije – Željezničar 3:0
Teočak – Husinski Rudar 2:1
Mladost Gnojnica – G. Rainci 1:0
Prokosovići – Sloga Sapna 8:2

TABELA PRVE LIGE TK-a „JUG“

1 Priluk 18 10 0 8 27:20 30
2 Sloga Sapna 18 9 2 7 25:23 29
3 Mladost Puračić 18 9 1 8 34:30 28
4 Husinski rudar 18 9 1 8 29:31 28
5 DSK Devetak 18 8 2 8 31:24 26
6 Gornji Rainci 18 7 4 7 33:25 25
7 Konjuh Kladanj 18 8 1 9 29:26 25
8 Željezničar Dobošnica 18 8 1 9 25:25 25
9 Prokosovići 18 8 1 9 27:27 25
10 Mladost Gnojnica 18 8 1 9 24:36 25
11 Teočak 18 8 1 9 21:38 25
12 Mladost 78 D.Vukovije 18 7 3 8 2525 24

Parovi 19.kola:

Prokosovići – Konjuh Kladanj
Sloga Sapna – Mladost Gnojnica
Gornji Rainci – Teočak
Husinski rudar – Mladost 78 D. Vukovije
Željezničar – Priluk
Mladost Puračić – DSK Devetak

Druga liga TK-a „JUG”

Rezultati 18.kola:

Rijeka (Šerići) – Mladost (Kikači) 3:3
Mladost (G.Tuzla) – Kiseljak 3:1
Jablanica (Barice) – Vrana (B.Selo) 2:2
Sloga (S.Han) – Spreča (Rainci D.) 8:0
Bijeljevac (Miljanovci) – Omladinac (Đurđevik) 2:1
Slatina (Bašigovci) – Napredak (Tupković) 2:1

TABELA DRUGE LIGE TK-a „JUG“

1 Vrana (Banović Selo) 18 11 3 4 47:22 36
2 Sloga (S.Han) 18 11 1 6 49:24 34
3 Slatina (Bašigovci) 18 10 2 6 41:38 32
4 Jablanica (Barice) 17 10 1 6 38:27 31
5 Napredak (Tupković) 18 9 0 9 42:30 27
6 Mladost (G.Tuzla) 18 7 4 7 37:28 25
7 Mladost (Kikači) 18 7 3 8 29:38 24
8 Omladinac Đurđevik 18 7 2 9 26:34 23
9 Kiseljak 17 7 1 9 34:46 22
10 Rijeka Šerići 18 7 1 10 23:39 22
11 Bijeljevac (Miljanovci) 18 5 2 11 21:39 17
12 Spreča (Rainci Donji) 18 5 2 11 28:50 17

Parovi 19.kola:

Slatina (Bašigovci) – Rijeka (Šerići)
Napredak (Tuković) – Bijeljevac (Miljanovci)
Omladinac (Đurđevik) – Sloga (S.Han)
Spreča (D.Rainci) – Jablanica (Barice)
Vrana (B.Selo) – Mladost (G.Tuzla)
Kiseljak – Mladost (Kikači)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: