nogomet – Rezultati 14.kola Prve i Druge lige TK-a "Jug"

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 14.kola Prve lige TK-a “Jug”, u kojem su Gornji Rainci podijelili bodove sa Husinskim rudarom, dok je Mladost 78 poražena u Kladnju. U okviru Druge lige TK-a “Jug”, komšijski derbi u Miljanovcima, Bijeljevac – Mladost (Kikači), završen bez pobjednika.

Rezultati 14.kola Prve lige TK-a „JUG”:

Konjuh Kladanj – Mladost 78 D.Vukovije 3:0
Teočak – Priluk 2:0
Mladost Gnojnica – DSK Devetak 3:2
Prokosovići – Mladost Puračić 2:0
Sloga Sapna – Željezničar Dobošnica 1:0
Gornji Rainci – Husinski rudar 1:1

TABELA PRVE LIGE TK-a „JUG“

1 Sloga Sapna 14 8 1 5 19:13 25
2 Priluk 14 8 0 6 21:14 24
3 Željezničar Dobošnica 14 7 1 6 22:17 22
4 Mladost Puračić 14 7 1 6 23:22 22
5 Husinski rudar 14 7 1 6 24:25 22
6 DSK Devetak 14 6 2 6 22:19 20
7 Konjuh Kladanj 14 6 1 7 22:18 19
8 Mladost Gnojnica 14 6 1 7 20:29 19
9 Teočak 14 6 1 7 15:27 19
10 Gornji Rainci 14 5 3 6 27:21 18
11 Mladost 78 D.Vukovije 14 5 3 6 18:18 18
12 Prokosovići 14 5 1 8 12:22 16

Parovi 15.kola:

Gornji Rainci – Konjuh Kladanj
Husinski rudar – Sloga Sapna
Željezničar – Prokosovići
Mladost Puračić – Mladost Gnojnica
DSK Devetak – Teočak
Priluk – Mladost 78 D.Vukovije

Druga liga TK-a „JUG”

Rezultati 14.kola:

Rijeka (Šerići) – Jablanica (Barice) 3:1
Sloga (S.Han) – Mladost (G.Tuzla) 0:1 prekid
Bijeljevac (Miljanovci) – Mladost (Kikači) 1:1
Slatina (Bašigovci) – Kiseljak 4:1 prekid
Napredak (Tupković) – Vrana 3:4
Omladinac (Đurđevik) – Spreča (D.Rainci) 3:1

TABELA DRUGE LIGE TK-a „JUG“

1 Jablanica (Barice) 14 9 0 5 32:20 27
2 Vrana (Banović Selo) 14 8 2 4 34:19 26
3 Sloga (S.Han) 13 8 1 4 34:20 25
4 Slatina (Bašigovci) 13 7 1 5 31:30 22
5 Napredak (Tupković) 14 7 0 7 31:23 21
6 Mladost (G.Tuzla) 13 5 4 4 30:19 19
7 Omladinac Đurđevik 14 6 1 7 20:27 19
8 Kiseljak 13 6 1 6 28:33 19
9 Rijeka Šerići 14 5 1 8 18:26 18
10 Mladost (Kikači) 14 5 2 7 21:31 17
11 Bijeljevac (Miljanovci) 14 4 2 8 16:27 14
12 Spreča (Rainci Donji) 14 3 2 9 20:34 11

Parovi 15.kola:

Omladinac (Đurđevik) – Rijeka (Šerići)
Spreča (Rainci D.) – Napredak (Tupković)
Vrana (B.Selo) – Slatina (Bašigovci)
Kiseljak – Bijeljevac (Miljanovci)
Mladost (Kikači) – Sloga (S.Han)
Mladost (G.Tuzla) – Jablanica (Barice)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: