FUDBALERI BOSNE UPISALI TRI BODA PROTIV HAJDUKA

Fudbaleri kalesijske Bosne danas su na Gradskom stadionu u Kalesiji, u okviru 19.kola Druge lige FBiH “Sjever” savladali sastav Hajduka iz Orašja minimalnim rezultatom 1:0.

Pobjedonosni pogodak za kalesijskog drugoligaša postigao je kapiten Ibro Omerović  iz penala u 26.minuti susreta. Jedanaestercu je predhodila akcija u kojoj je učestvovao mladi Pandur, koji je oboren od strane gostujućeg golmana u kaznenom prostoru Haduka, a glavni sudac opravdano dosudio kazneni udarac.  Domaći su nakon gola Omerovića do kraja utakmice imali još nekoliko dobrih prilika za gol, posebno u drugom poluvremenu, međutim napadači Bosne danas nisu bili previše  raspoloženi. Ovom pobjedom Bosna je osvojila tri veoma važna boda u borbi za opstanak u drugoligaškom društvu.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.