Druga liga FBiH “Sjever”: Izvučeni parovi za sezonu 2013/2014

Bosna-Tuzla2U petak (02. august) u prostorijama NS FBiH obavljeno je izvlačenje parova Druge lige FBiH “Sjever” za sezonu 2013/2014.

U ovom rangu takmičenja igraju dvije ekipe sa područja općine Kalesija; FK Bosna Kalesija i FK Sloga Tojšići.
U prvom kolu, koje je na rasporedu polovinom ovoga mjeseca, kalesijska Bosna igra na domaćem terenu, dok Sloga iz Tojšića igra u gostima.
Bosna će na Gradskom stadionu u Kalesiji dočekati Mladost iz Malešića, ekipu koja je u prošloj sezoni završila kao drugoplasirana, dok će Sloga na megdan Bosni iz Mionice, sedmoplasiranoj ekipi u prošloj sezoni.
Veliki lokalni derbi Sloge i Bosne je na rasporedu tek u posljednjem kolu prvog dijela sezone, a domaćin će biti ekipa iz Tojšića.

Donosimo vam raspored odigravanja prvog dijela prvenstva nogometne Druge lige FBiH “Sjever”…

I KOLO

NK ODŽAK-NK MRAMOR
NK PRILUK-FK RADNIK LIPNICA
NK MLADOST PURAČIĆ-NK OMLADINAC
FK BOSNA KALESIJA-NK MLADOST MALEŠIĆI
FK BOSNA MIONICA-FK SLOGA TOJŠIĆI
FK DIZDARUŠA-NK PROKOSOVIĆI
NK RUDAR BUKINJE-NK SLAVEN ŽIVINICE
NK INGRAM-HNK DINAMO

II KOLO

NK MRAMOR-HNK DINAMO
NK SLAVEN ŽIVINICE-NK INGRAM
NK PROKOSOVIĆI-NK RUDAR BUKINJE
FK SLOGA TOJŠIĆI-FK DIZDARUŠA
NK MLADOST MALEŠIĆI-FK BOSNA MIONICA
NK OMLADINAC-FK BOSNA KALESIJA
FK RADNIK LIPNICA-NK MLADOST PURAČIĆ
NK ODŽAK-NK PRILUK

III KOLO

NK PRILUK-NK MRAMOR
NK MLADOST PURAČIĆ-NK ODŽAK
FK BOSNA KALESIJA-FK RADNIK LIPNICA
FK BOSNA MIONICA-NK OMLADINAC
FK DIZDARUŠA-NK MLADOST MALEŠIĆI
NK RUDAR BUKINJE-FK SLOGA TOJŠIĆI
NK INGRAM-NK PROKOSOVIĆI
HNK DINAMO-NK SLAVEN ŽIVINICE

IV KOLO

NK MRAMOR-NK SLAVEN ŽIVINICE
NK PROKOSOVIĆI-HNK DINAMO
FK SLOGA TOJŠIĆI-NK INGRAM
NK MLADOST MALEŠIĆI-NK RUDAR BUKINJE
NK OMLADINAC-FK DIZDARUŠA
FK RADNIK LIPNICA-FK BOSNA MIONICA
NK ODŽAK-FK BOSNA KALESIJA
NK PRILUK-NK MLADOST PURAČIĆ

V KOLO

NK MLADOST PURAČIĆ-NK MRAMOR
FK BOSNA KALESIJA-NK PRILUK
FK BOSNA MIONICA-NK ODŽAK
FK DIZDARUŠA-FK RADNIK LIPNICA
NK RUDAR BUKINJE-NK OMLADINAC
NK INGRAM-NK MLADOST MALEŠIĆI
HNK DINAMO-FK SLOGA TOJŠIĆI
NK SLAVEN ŽIVINICE-NK PROKOSOVIĆI

VI KOLO

NK MRAMOR-NK PROKOSOVIĆI
FK SLOGA TOJŠIĆI-NK SLAVEN ŽIVINICE
NK MLADOST MALEŠIĆI-HNK DINAMO
NK OMLADINAC-NK INGRAM
FK RADNIK LIPNICA-NK RUDAR BUKINJE
NK ODŽAK-FK DIZDARUŠA
NK PRILUK-FK BOSNA MIONICA
NK MLADOST PURAČIĆ-FK BOSNA KALESIJA

VII KOLO

FK BOSNA KALESIJA-NK MRAMOR
FK BOSNA MIONICA-NK MLADOST PURAČIĆ
FK DIZDARUŠA-NK PRILUK
NK RUDAR BUKINJE-NK ODŽAK
NK INGRAM-FK RADNIK LIPNICA
HNK DINAMO-NK OMLADINAC
NK SLAVEN ŽIVINICE-NK MLADOST MALEŠIĆI
NK PROKOSOVIĆI-FK SLOGA TOJŠIĆI

VIII KOLO

NK MRAMOR-FK SLOGA TOJŠIĆI
NK MLADOST MALEŠIĆI-NK PROKOSOVIĆI
NK OMLADINAC-NK SLAVEN ŽIVINICE
FK RADNIK LIPNICA-HNK DINAMO
NK ODŽAK-NK INGRAM
NK PRILUK-NK RUDAR BUKINJE
NK MLADOST PURAČIĆ-FK DIZDARUŠA
FK BOSNA KALESIJA-FK BOSNA MIONICA

IX KOLO

FK BOSNA MIONICA-NK MRAMOR
FK DIZDARUŠA-FK BOSNA KALESIJA
NK RUDAR BUKINJE-NK MLADOST PURAČIĆ
NK INGRAM-NK PRILUK
HNK DINAMO-NK ODŽAK
NK SLAVEN ŽIVINICE-FK RADNIK LIPNICA
NK PROKOSOVIĆI-NK OMLADINAC
FK SLOGA TOJŠIĆI-NK MLADOST MALEŠIĆI

X KOLO

NK MRAMOR-NK MLADOST MALEŠIĆI
NK OMLADINAC-FK SLOGA TOJŠIĆI
FK RADNIK LIPNICA-NK PROKOSOVIĆI
NK ODŽAK-NK SLAVEN ŽIVINICE
NK PRILUK-HNK DINAMO
NK MLADOST PURAČIĆ-NK INGRAM
FK BOSNA KALESIJA-NK RUDAR BUKINJE
FK BOSNA MIONICA-FK DIZDARUŠA

XI KOLO

FK DIZDARUŠA-NK MRAMOR
NK RUDAR BUKINJE-FK BOSNA MIONICA
NK INGRAM-FK BOSNA KALESIJA
HNK DINAMO-NK MLADOST PURAČIĆ
NK SLAVEN ŽIVINICE-NK PRILUK
NK PROKOSOVIĆI-NK ODŽAK
FK SLOGA TOJŠIĆI-FK RADNIK LIPNICA
NK MLADOST MALEŠIĆI-NK OMLADINAC

XII KOLO

NK MRAMOR-NK OMLADINAC
FK RADNIK LIPNICA-NK MLADOST MALEŠIĆI
NK ODŽAK-FK SLOGA TOJŠIĆI
NK PRILUK-NK PROKOSOVIĆI
NK MLADOST PURAČIĆ-NK SLAVEN ŽIVINICE
FK BOSNA KALESIJA-HNK DINAMO
FK BOSNA MIONICA-NK INGRAM
FK DIZDARUŠA-NK RUDAR BUKINJE

XIII KOLO

NK RUDAR BUKINJE-NK MRAMOR
NK INGRAM-FK DIZDARUŠA
HNK DINAMO-FK BOSNA MIONICA
NK SLAVEN ŽIVINICE-FK BOSNA KALESIJA
NK PROKOSOVIĆI-NK MLADOST PURAČIĆ
FK SLOGA TOJŠIĆI-NK PRILUK
NK MLADOST MALEŠIĆI-NK ODŽAK
NK OMLADINAC-FK RADNIK LIPNICA

XIV KOLO

NK MRAMOR-FK RADNIK LIPNICA
NK ODŽAK-NK OMLADINAC
NK PRILUK-NK MLADOST MALEŠIĆI
NK MLADOST PURAČIĆ-FK SLOGA TOJŠIĆI
FK BOSNA KALESIJA-NK PROKOSOVIĆI
FK BOSNA MIONICA-NK SLAVEN ŽIVINICE
FK DIZDARUŠA-HNK DINAMO
NK RUDAR BUKINJE-NK INGRAM

XV KOLO

NK INGRAM-NK MRAMOR
HNK DINAMO-NK RUDAR BUKINJE
NK SLAVEN ŽIVINICE-FK DIZDARUŠA
NK PROKOSOVIĆI-FK BOSNA MIONICA
FK SLOGA TOJŠIĆI-FK BOSNA KALESIJA
NK MLADOST MALEŠIĆI-NK MLADOST PURAČIĆ
NK OMLADINAC-NK PRILUK
FK RADNIK LIPNICA-NK ODŽAK

NKP.BA

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: