BRATSTVO IZ GRAČANICE ODNIJELO BODOVE IZ TOJŠIĆA

Derbi 26.kola Druge lige FBiH “Sjever” odigran je u subotu u Tojšićima gdje su se sastali domaća Sloga i lider na tabeli Bratstvo iz Gračanice. Gosti iz Gračanice su u prosječnoj nogometnoj predstavi zabilježili pobjedu rezultatom 4:3, sa kojom su učvrstili lidersku poziciju i četiri kola prije kraja sezone najavili osvajanje prvog mjesta u ligi i povratak u Prvu ligu FBiH. Strijelci za goste iz Gračanice bili su Pantić u 15.munuti i trostruki strijelac Jasmin Mujkić, koji je postigao golove u 40, 43 i 62.minuti utakmice. Golove za Slogu poastigli su Pantić, autogol u 38, Halilović u 52 i Poljaković u 60.minuti utakmice. Zanimljivo je da je odmah nakon postignutog pogotka u 60.minuti Jasmin Poljaković iz Sloge dobio informaciju  da je dobio sina. Nekoliko minuta nakon postignutog gola Poljaković je napustio teren uz veliki aplauz navijača Sloge.

Fudbaleri kalesijske Bosne u ovom kolu gostovali su u Lukavcu, gdje su pretrpjeli poraz  od domaćeg Radničkog rezultatom 4:0.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.