Nogomet: Rezultati 13.kola Druge lige FBiH “Sjever”

Utakmice 13.kola Druge nogometne lige FBiH „Sjever“ obilježili su prekidi  u Tojšićima i Živinicama. Utakmica u Tojšićima između Sloge i Priluka prekinuta je u 48.minuti kod rezultata 0:0, nakon protesta i napada domaćih fudbalera na sudiju Edvina Bradarića.

Prekid se dogodio u i Živinicama, gdje su se sastali domaći Slaven i Bosna iz Kalesije. Utakmica je prekinuta  nekoliko minuta prije kraja, kada su navijači iz Kalesije utrčali u teren s namjerom da se obračunaju s glavnim sudijom Mirsadom Halilovićem iz Gračanice.

Kalesijci su od ranije kivni na suca Mirsada Halilovića, koji je prošle godine, na utakmici u Donjoj Mahali između Dinama i Bosne, protiv kalesijke ekipe, koja je nakon prvog poluvremena vodila 1:3, svirao tri jedanaesterca i omogućio domaćinima da preokrenu na 4:3.