Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a “Jug”

U okviru 14.kola Prve lige TK-a , Gornji Rainci su  pretrpjeli deseti prvenstveni poraz.  Gornji Rainci su poraženi od Vražića rezultatom 4:1.

Gostujuće poraze upisala su i dva kalesijska kantonalna drugoligaša. Mladost iz Kikača je minimalno poražena na gostovanju u Gornjoj Tuzli, dok je Mladost 78 iz Donjih Vukovija gostovala kod Tuzle, kluba koji se dugi niz godina veoma uspješno takmičio u Drugoj ligi FBiH “Sjever”.  Tuzlaci su bili uspješniji u ovom duelu i slavili pobjedu od 2:1.

PRVA LIGA TK

Rezultati 14.kola:

Orahovica 74 Seona 3 : 2
Doboj Istok DSK Devetak 4 : 1
Gornji Rahić Jedinstvo Vučkovci 3 : 1
Svatovac Poljice Mladost Tinja 1 : 0
Sloboda Kerep Brčko 1978 7 : 4
Sloga S.Han Mladost Brijesnica 3 : 1
Vražići Gornji Rainci 4 : 1
Sloga Bikodže Mladost Gnojnica 6 : 1

 

TABELA:

1 Sloga S. Han 14 10 1 3 31:7 31
2 Vražići 14 10 0 4 40:11 30
3 Mladost Tinja 14 8 1 5 25:13 25
4 Orahovica 74 14 8 1 5 25:20 25
5 OFK Brčko 1978 14 8 0 6 32:22 24
6 Gornji Rahić 14 8 0 6 34:28 24
7 Sloga Bikodže 14 8 0 6 28:28 24
8 Doboj Istok 14 7 1 6 31:18 22
9 Svatovac Poljice 14 7 1 6 20:16 22
10 DSK Devetak 14 6 1 7 26:35 19
11 Sloboda Kerep 14 6 0 8 31:34 18
12 Jedinstvo Vučkovci 14 6 0 8 20:36 18
13 Mladost Brijesnica 14 5 0 9 14:29 15
14 Seona 14 4 0 10 18:31 12
15 G. Rainci 14 4 0 10 18:38 12
16 Mladost Gnojnica 14 4 0 10 22:49 12

 

Parovi 15.kola:

Gornji Rainci Sloga Bikodže   :  
Mladost Brijesnica Vražići :
Brčko 1978 Gornji Rahić :
Mladost Gnojnica Svatovac Poljice :
Jedinstvo Vučkovci Sloga S.Han :
DSK Devetak Sloboda Kerep :
Seona Doboj Istok :
Mladost Tinja Orahovica 74 :

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 12.kola:

Mladost G.Tuzla Mladost Kikači 1 : 0
Vrana B.Selo Konjuh Kladanj 6 : 0
Srnica Treštenica Mladost Solina 1 : 2
Kiseljak Gornje Dubrave 2 : 0
Tuzla Mladost 78 D.Vukovije 2 : 1
Proleter Slavinovići Napredak Tupković 2 : 0
Rijeka Šerići Husinski rudar 6 : 2

 

TABELA:

1 Kiseljak 12 8 0 4 23:13 24
2 Mladost Solina 12 7 1 4 20:13 22
3 Rijeka Šerići 12 7 0 5 26:19 21
4 Mladost 78 D.Vukovije 12 7 0 5 24:20 21
5 Proleter Slavinovići 12 6 2 4 17:6 20
6 Mladost Kikači 12 6 0 6 21:17 18
7 Mladost G.Tuzla 12 6 0 6 18:18 18
8 Vrana Banovići selo 12 4 2 5 26:16 17
9 Gornje Dubrave 12 5 2 5 23:16 17
10 Tuzla 11 5 2 4 18:18 17
11 Srnica Treštenica 12 5 1 6 16:21 16
12 Konjuh Kladanj 12 5 0 7 16:24 15
13 Husinski Rudar 12 3 1 8 11:39 10
14 Napredak Tupkovići 11 2 1 8 8:27 7

 

Parovi 13.kola:

Mladost 78 D.Vukovije Proleter Slavinovići   :  
Gornje Dubrave Vrana B.Selo :
Napredak Tupković Rijeka Šerići :
Konjuh Kladanj Tuzla :
Mladost Kikači Kiseljak   :  
Mladost Solina Mladost G.Tuzla :
Husinski rudar Srnica Treštenica :

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *