Bosna poražena u Srebreniku, Sloga u Tojšićima

U pretposlednjem kolu u okviru Druge lige FBiH “Sjever” 2015/2016 ekipa kalesijske Bosne je gostovala u Srebreniku kod ekipe Gradine gdje je poražena sa 4:3, dok je tojšićka Sloga poražena kod kuće rezultatom 2:3 od Ingrama iz Dubokog Potoka.

Gradina je već nakon 7 minuta igre imala prednost od dva gola, a oba gola su pala nakon katastrofalnih grešaka zadnje linije.
U 40. minuti utakmice Emir Mešić asistira za Eldara Mešića koji pogađa za 2:1, a isti igrač pogađa u 55. minuti na asistenciju Sadžida Fazlića za 2:2. Nažalost, desetak minuta kasnije Gradina dolazi do novog gola. Odbrana je loše postavila ofsajd zamku, što domaći igrači znalački koriste za 3:2, a u 79. minuti dolaze i do četvrtog gola.
Pred sami kraj utakmice Bosna je smanjila na 4:3 preko mladog Semira Dedića, a akciji je prethodila odlična akcija u kojoj su učetovali Fazlić, Atlagić i Šljivić.
Međić je protiv ekipe Radnika postigao tri gola, a seriju može nastaviti već sutra protiv ekipe Sloge.

Gradina Srebrenik – Bosna Kalesija 4:3