Odbojkašice Bosne upisale prvu pobjedu u “Premijer” ligi

Odbojkašice kalesijske Bosne savladale su sastav Bihać Premingera sa 3:2 (25:16; 25:21; 23:25; 19:25 i 15:11) , u okviru 2.kola Premijer lige BiH.

Domaće su prva dva seta riješile u svoju korist, da bi gošće iz Bihaća u naredna dva seta zaigrale znatno bolje i uspjele izjednačiti rezultat.

U odlučujućem  petom setu kalesijske odbojkašice se, nošene vatrenim navijanjem u dvorani MSŠ u Kalesiji, uspijevaju vratiti samopouzdanje i na kraju slaviti sa 3:2.

Nakon ovog kola Bosna iz Kalesije na svom kontu ima ukupno tri boda ( bod sa gostovanja u Bijeljini i dva boda protiv Bihać Premingera)

BOSNA KALESIJA – BIHAĆ PREMINGER 3:2 ((25:16; 25:21; 23:25; 19:25 i 15:11)