Objavljen spisak studenata kojima Općina Kalesija daje stipendije

Općina Kalesija svake godine izdvaja određena novčana sredstva za stipendiranje redovniuh studenata sa područja naše općine. Ove godine odnosno u akademskoj 2013./2014. godini pravo na stipendiranje stekla su trideset i tri studenta.

1. Aljić Bećira Alma iz Kalesije – Ekonomski fakultet IV godina
2. Jukanović Mevludina Almedina iz Vukovija Donjih – Farmaceutski fakultet V godina
3. Salihović Dževada Aida iz Kalesije Gornje – Ekonomski fakultet I godina
4. Hamidović Hamdije Azra iz Vukovije Gornjih – Filozofski fakultet II godina
5. Rabotić Ismeta Ilvana iz Vukovija Donjih – Medicinski fakultet III godina
6. Ferhatbegović Besima Enisa iz Kalesije – Ekonomski fakultet IV godina
7. Omerbegović Sadika Dejla iz Prnjavora – Farmaceutski fakultet V godina
8. Ljeljić Muhameda Edhem iz dubnice – Mašinski fakultet I godina
9. Ahmetović Alje Emina iz Dubnice – Ekonomski fakultet I godina
10. Alibašić Azima Aldijana iz Kalesije – Tehnološki fakultet IV godina
11. Čamdžić Muharema Samra iz Meškovića – Filozofski fakultet II godina
12. Mujanović Salke Almedin iz Vukovija Gornjih – Tehnološki fakultet IV godina
13. Hasanović Suada Adnan iz Meškovića – RGGF I godina
14. Hasanović Ibrahima Meliha iz Meškovića – Ekonomski fakultet I godina
15. Alibegović Ismeta Minela iz Kalesije – I godina
16. Aščić Hasana Indira iz Vukovija Gornjih – Medicinski fakultet IV godina
17. Mustafić Hase Medina iz Babajića – Filozofski fakultet I godina
18. Suljanović Ahmeta Azra iz Rainaca Gornjih – Medicinski fakultet I godina
19. Alić Ševkije Anel iz Sarača – Veterinarski fakultet IV godina
20. Softić Mehe Selma iz Rainaca Gornjih – Ekonomski fakultet IV godina
21. Hujdur Salkana Džemsada iz Hrasna Gornjeg – RGGF IV godina
22. Selimović Sakiba Almir iz Babine Luke – Medicinski fakultet V godina
23. Alić Nijaza Azra iz Kalesije – Arhitektonski fakultet I godina
24. Imamović Hase Azra iz Vukovija Donjih – Medicinski fakultet IV godina
25. Muminović Rame Mirsad iz Dubnice – Filozofski fakultet IV godina
26. Alić Izeta Amela iz Sarača – Farmaceutski II godina
27. Šehić Mehmeda Mirzeta iz Rainaca Gornjih – Filozofski fakultet II godina
28. Selimbašić Hašima Šahza iz Dubnice – Ekonomski fakultet II godina
29. Hasanović Mustafe Mirnes iz Meškovića – Fakultet elektrotehnike III godina
30. Sakić Smajla Merima iz Kikača – Filozofski fakultet I godina
31. Čamavdić Mustafe Šefika iz Miljanovaca – Pravni fakultet II godina
32. Kurtić Ekrema Eldar iz Prnjavora – Ekonomski fakultet I godina
33. Hodžić Teufika Selma iz Hrasna Gornjeg – Pravni fakultet III godina
Član 3.

Žalbe na listu se mogu dostaviti Komisiji za drugostepeno upravno rješavanje u roku od 8 dana od dana objavljivanja.

 

(Kalesija online)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *