Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a "Jug"

Gornji Rainci su nastavili pobjedonosni niz na domaćem terenu u Prvoj ligi TK-a. Ovoga puta Gornje Raince su  poraženi napustili fudbaleri Doboj Istoka.

Mladost iz Kikača je prekinula seriju od dva uzastopna poraza i pobjedom nad Rijekom iz Šerića stigla do tri boda koja ih vraćaju u gornji dio tabele. Mladost 78 je pretrpjela gostujući poraz u Bašigovcima.

PRVA LIGA TK

Rezultati 14.kola Prve lige TK-a:

Svatovac Poljice Kiseljak 1 : 0
Sloboda Kerep Tuzla 5 : 2
Mladost V.Brijesnica Vražići 92 2 : 0
Orahovica 74 Gornji Rahić 2 : 1
Rudar Bukinje DSK Devetak 1 : 0
Gornji Rainci Doboj Istok 3 : 1
Mladost Tinja Jedinstvo Vučkovci 2 : 1
Mladost Gnojnica Sloga Bikodže 2 : 1

 

   TABELA:

1 Rudar Bukinje 14 8 4 2 33:!6 28
2 Mladost Tinja 14 9 0 5 23:!4 27
3 Mladost Gnojnica 13 8 1 4 18:9 25
4 Orahovica 74 14 8 0 6 21:15 24
5 Sloboda Kerep 14 7 1 6 32:27 22
6 Vražići 14 7 1 6 32:27 22
7 G. Rainci 13 7 1 5 16:19 22
8 Svatovac Poljice 14 7 1 6 12:16 22
9 Gornji Rahić 14 6 0 8 21:18 18
10 DSK Devetak 14 6 0 8 24:25 18
11 Mladost Brijesnica 13 6 0 7 18:26 18
12 Sloga Bikodže 14 5 2 7 25:25 17
13 NK Kiseljak 14 5 2 7 18:23 17
14 Doboj Istok 13 5 1 7 20:25 16
15 Jedinstvo Vučkovci 13 5 0 8 16:26 15
16 Tuzla 13 2 2 9 6:24 8

 

Parovi 15.kola:

Sloga Bikodže Svatovac Poljice :
Jedinstvo Vučkovci Mladost Gnojnica :
Doboj Istok Mladost Tinja :
DSK Devetak Gornji Rainci   :  
Gornji Rahić Rudar Bukinje :
Vražići 92 Orahovica 74 :
Tuzla Mladost V.Brijesnica :
Kiseljak Sloboda Kerep :

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 12.kola:

Napredak Tupković Vrana B.Selo 3 : 1
Jedinstvo D.Dubrave Omladinac RMU Đurđevik 3 : 1
Gornje Dubrave Mladost G.Tuzla 3 : 0
Slatina Bašigovci Mladost 78 D.Vukovije 3 : 2
Mladost Kikači Rijeka Šerići 2 : 0
Husinski rudar Proleter Slavinovići 2 : 1
Srnica Treštenica Sloga S.Han :

Utakmica Srnica Treštenica – Sloga Simin Han prekinuta u 10.minut kod rezultata 0:0. Neslužbeno, prekid su izazvali domaći fudbaleri.

 

TABELA:

1 Proleter Slavinovići 12 8 1 3 28:12 25
2 Vrana Banovići selo 12 7 2 3 21:13 23
3 Sloga S. Han 11 7 1 3 29:10 22
4 Gornje Dubrave 12 7 0 5 23:16 21
5 Husinski Rudar 12 7 0 5 22:17 21
6 Mladost Kikači 12 6 2 4 18:11 20
7 Jedinstvo D.Dubrave 12 6 0 6 21:23 18
8 Mladost G.Tuzla 12 5 1 6 18:24 16
9 Slatina Bašigovci 12 5 1 6 16:25 16
10 Srnica Treštenica 11 5 0 6 11:15 15
11 Mladost 78 D.Vukovije 12 4 2 6 14:20 14
12 Napredak Tupkovići 12 4 2 6 16:22 14
13 Rijeka Šerići 12 4 0 8 14:23 12
14 Omladinac RMU 12 2 0 10 10:30 6

 

Parovi 13.kola:

Sloga S.Han Napredak Tupkovići :
Proleter Slavinovići Srnica Treštenica :
Rijeka Šerići Husinski rudar :
Mladost 78 D.Vukovije Mladost Kikači   :  
Mladost G.Tuzla Slatina Bašigovci :
Omladinac RMU Đurđevik Gornje Dubrave :
Vrana B.Selo Jedinstvio D.Dubrave :

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *