Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a "Jug"

U okviru Prve lige TK-a “Jug”, fudbaleri Gornjih Rainca su na domaćem terenu zabilježili pobjedu od 5:4 nad ekipom DSK iz Devetaka, dok je Mladost 78 iz poražena u Teočaku. Spreča iz Donjih Rainaca, koja je već odavno izgubila sve šanse za opstanak u Drugoj ligi TK-a, je kod kuće napunila mrežu gostima iz Đurđevika, dok se Mladost iz Kikača sa četiri gola u mreži vratila iz Šerića.

PRVA LIGA TK-a

 

Rezultati 24.kola:

Teočak Mladost 78 D.Vukovije 4 : 0
Vrana Banović Selo Konjuh Kladanj 2 : 0
Rudar Bukinje Husinski rudar 1 : 0
OFK Sloga Sapna Svatovac Poljice 3 : 2
Mladost Puračić Prokosovići 2 : 1
Gornji Rainci DSK Devetak 5 : 4

Slobodan / a: Željezničar Dobošnica

 

 

Tabela Prve lige TK-a Jug

1 Prokosovići 22 13 3 6 49:22 42
2 Mladost Puračić 21 12 4 5 52:31 40
3 Gornji Rainci 22 10 3 9 44:34 33
4 Rudar Bukinje 22 10 3 9 37:27 33
5 DSK Devetak 22 10 3 9 47:48 33
6 Husinski rudar 22 10 2 10 27:31 32
7 Svatovac Poljice 21 10 1 10 30:32 31
8 OFK Sloga Sapna 22 9 4 9 37:43 31
9 Mladost 78 Vukovije 22 9 3 10 38:36 30
10 Željezničar Dobošnica 22 9 3 10 38:42 30
11 Vrana Banović Selo 22 10 0 12 37:50 30
12 Teočak 23 9 2 12 40:50 29
13 Konjuh Kladanj (-3) 22 5 3 14 20:45 15

 

 

Parovi 25.kola:

Konjuh Kladanj Željezničar Dobošnica   :  
Mladost 78 Vukovije Rudar Bukinje :
Svatovac Poljice Vrana Banović Selo   :  
Husinski rudar Gornji Rainci :
DSK Devetak Mladost Puračić  :
Prokosovići OFK Sloga Sapna   :  

Slobodan / a: Teočak

 

 

 

Rezultati 20.kola Druge lige TK-a „JUG“

 

Mladost G.Tuzla Sloga S.Han 0 : 0
Spreča D.Rainci Omladinac RMU 6 : 2
Rijeka Šerići Mladost Kikači 4 : 1
Slatina Bašigovci Gornje Dubrave 3 : 1
Jablanica Barice Kiseljak 3 : 1
Jedinstvo D.Dubrave Napredak Tupkovići 4 : 1

 

 

TABELA DRUGE LIGE TK-a „JUG“

1 Jedinstvo D.Dubrave(-3) 20 14 0 6 36:22 39
2 Sloga S.Han 20 12 2 6 56:27 38
3 Mladost G.Tuzla 20 10 1 9 35:23 31
4 Omladinac RMU 20 10 1 9 41:40 31
5 Slatina Bašigovci 20 10 0 10 41:34 30
6 Napredak Tupkovići 20 10 0 10 46:44 30
7 Rijeka Šerići 20 10 0 10 34:35 30
8 Mladost Kikači 20 9 2 9 32:42 29
9 Jablanica Barice 20 8 2 10 40:37 26
10 Kiseljak 20 8 2 10 34:41 26
11 Gornje Dubrave 20 8 2 10 31:42 26
12 Spreča 20 4 2 14 28:67 14

Parovi 21.kola:

Kiseljak Omladinac RMU   :  
Mladost G.Tuzla Spreča D.Rainci :
Mladost Kikači Jedinstvo D.Dubrave :
Napredak Tupkovići Jablanica Barice   :  
Sloga S.Han Slatina Bašigovci  :
Gornje Dubrave Rijeka Šerići   :  

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *