Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a "Jug"

U okviru Prve lige TK-a “Jug”, oba kalesijska predstavnika, Mladost 78 iz Donjih Vukovija i Gornji Rainci zabilježili su ubjedljive pobjede na domaćim terenima. Spreča iz Donjih Rainaca podijelila bodove kod kuće, a Mladost iz Kikača pretrpjela poraz na gostovanju.

PRVA LIGA TK-a

Parovi 22.kola Prve lige TK-a „JUG“

Mladost 78 Vukovije Husinski rudar 6 : 0
OFK Sloga Sapna Željezničar Dobošnica 2 : 1
Teočak DSK Devetak 1 : 0
Mladost Puračić Konjuh Kladanj 8 : 2
Gornji Rainci Svatovac Poljice 5 : 0
Rudar Bukinje Prokosovići 1 : 0

Slobodan / a: Vrana Banović Selo

 

 

 

 

Tabela Prve lige TK-a Jug

1 Prokosovići 20 12 3 5 45:20 39
2 Mladost Puračić 20 11 4 5 50:30 37
3 Svatovac Poljice 20 10 1 9 27:30 31
4 Rudar Bukinje 20 9 3 8 34:24 30
5 DSK Devetak 20 9 3 8 40:34 30
6 Mladost 78 Vukovije 21 9 3 9 38:33 30
7 Husinski Rudar 20 9 2 9 26:30 29
8 Gornji Rainci 19 8 3 8 36:27 27
9 Željezničar Dobošnica 21 8 3 10 36:42 27
10 Vrana Banović Selo 20 9 0 11 35:47 27
11 Teočak 21 8 2 11 29:47 26
12 OFK Sloga Sapna 20 7 4 9 32:40 25
13 Konjuh Kladanj 20 5 3 12 19:43 15

 

Parovi 23.kola Prve lige TK-a „JUG“

Željezničar Dobošnica Vrana Banović Selo _ : _
Husinski rudar Teočak _ : _
Konjuh Kladanj OFK Sloga Sapna _ : _
DSK Devetak Rudar Bukinje _ : _
Prokosovići Gornji Rainci _ : _
Svatovac Poljice Mladost Puračić _ : _

Slobodan / a: Mladost 78 Vukovije

 

Rezultati 18.kola Druge lige TK-a „JUG“

Sloga S.Han Gornje Dubrave 6 : 1
Spreča D.Rainci Jablanica Barice 2 : 2
Slatina Bašigovci Napredak Tupkovići 1 : 0
Mladost GT Mladost Kikači 4 : 1
Jedinstvo D.Dubrave Omladinac RMU 3 : 0
Rijeka Šerići Kiseljak 5 : 0

 

 

TABELA

1 Jedinstvo D.Dubrave 18 13 0 5 31:19 39
2 Sloga S.Han 18 11 1 6 47:27 34
3 Mladost GT 18 10 0 8 35:22 30
4 Omladinac RMU 18 9 1 8 36:32 28
5 Rijeka Šerići 18 9 0 9 30:29 27
6 Napredak Tupkovići 18 9 0 9 40:40 27
7 Mladost Kikači 18 8 2 8 28:38 26
8 Slatina Bašigovci 17 8 0 9 35:30 24
9 Jablanica Barice 17 7 2 8 35:30 23
10 Kiseljak 18 7 2 9 31:37 23
11 G.Dubrave 18 7 2 9 29:39 23
12 Spreča 18 3 2 13 22:56 11

 

 

Parovi 19.kola:

Omladinac RMU Jablanica Barice _ : _
Sloga S.Han Spreča D.Rainci _ : _
Napredak Tupkovići Rijeka Šerići _ : _
Kiseljak Jedinstvo D.Dubrave _ : _
Gornje Dubrave Mladost GT _ : _
Mladost Kikači Slatina Bašigovci _ : _

 

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *