Nogomet : Rezultati Prve i Druge lige TK-a “Jug”

U okviru Prve lige TK-a “Jug”, fudbaleri Gornjih Rainaca domaćem terenu savladali su Rudara iz Bukinja, dok je Mladost 78 pretrpjela poraz u Sapni.  Spreča je u 12.kolu Druge lige TK-a “Jug” zabilježila drugu prvenstvenu pobjedu, dok je Mladost u Kikačima podijelila bodove sa   Omladincem.

Rezultati 15.kola:

OFK Sloga Sapna Mladost 78 Vukovije Vukovije 2 : 1
Mladost Puračić Teočak 3 : 0
Konjuh Kladanj Prokosovići 1 : 3
Gornji Rainci Rudar Bukinje 2 : 0
Vrana Banović Selo Husinski Rudar 2 : 0
Željezničar Dobošnica DSK Devetak 1 : 1

Tabela Prve lige TK-a Jug

1 Prokosovići 14 9 2 3 34 : 13 29
2 Mladost Puračić 14 8 2 4 29 : 20 26
3 Husinski Rudar 14 7 1 6 19 : 17 22
4 DSK Devetak 14 6 3 5 30 : 25 21
5 Svatovac Poljice 13 7 0 6 19 : 18 21
6 Gornji Rainci 14 6 2 6 23 : 18 20
7 Mladost 78 Vukovije 14 6 2 6 23 : 21 20
8 Željezničar Dobošnica 14 6 2 6 25 : 27 20
9 Rudar Bukinje 13 6 1 6 22 : 17 19
10 Vrana Banović Selo 14 6 0 8 24 : 32 18
11 OFK Sloga Sapna 14 5 2 7 21 : 31 17
12 Teočak 14 4 2 8 19 : 36 14
13 Konjuh Kladanj 14 3 3 8 11 : 24 9

 

Parovi 16. kola
Prokosovići Svatovac Poljice _ : _
Rudar Bukinje Mladost Puračić _ : _
DSK Devetak Konjuh Kladanj _ : _
Teočak OFK Sloga Sapna _ : _
Mladost 78 Vukovije Vrana Banović Selo _ : _
Husinski rudar Željezničar Dobošnica _ : _

Slobodni: Gornji Rainci


DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 12.kola:

Napredak Tupkovići Kiseljak 2 : 1
Spreča Slatina Bašigovci 2 : 1
Mladost GT Rijeka Šerići 3 : 0
Mladost Kikači Omladinac RMU 2 : 2
G.Dubrave Jablanica Barice 2 : 2
Sloga S.Han Jedinstvo D.Dubrave 2 : 0

 

TABELA

1 Sloga S.Han 12 8 0 4 31 : 18   24
2 Mladost GT 12 7 0 5 23 : 16   21
3 Jedinstvo D.Dubrave 12 7 0 5 15 : 16   21
4 Jablanica Barice 12 6 1 5 29 : 18   19
5 Slatina Bašigovci 12 6 0 6 27 : 20   18
6 Napredak Tupkovići 12 6 0 6 27 : 28   18
7 Rijeka Šerići 12 6 0 6 17 : 18   18
8 Mladost Kikači 12 5 2 5 18 : 24 17
9 Kiseljak 11 5 1 5 20 : 19   16
10 Omladinac RMU 11 5 1 5 22 : 20   16
11 G.Dubrave 12 4 2 6 16 : 23   14
12 Spreča 12 2 1 9 15 : 40 7

 

Parovi 13. kola
Rijeka Šerići Slatina Bašigovci _ : _
Napredak Tupkovići Spreča D.Rainci _ : _
Jablanica Barice Sloga S.Han _ : _
Jedinstvo D.Dubrave Mladost GT _ : _
Kiseljak Mladost Kikači _ : _
Omladinac RMU Gornje Dubrave _ : _

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *