Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a "Jug"

Sloga Simin HanFudbaleri Gornjih Rainaca pretrpjeli su težak poraz na gostovanju u Tinji, u okviru 25.kola Prve lige TK-a. Mladost iz Tinje je pobjedom na Raincima preuzela lidersku poziciju na tabeli, sa istim brojem bodova kao i Rudar iz Bukinja, tako da će do kraja prvenstva ove dvije ekipe voditi veoma neizvjesnu borbu za prvo mjesto u ligi, koje obezbijeđuje nastup u Drugoj ligi FBiH “Sjever”.

Mladost 78 iz Donjih Vukovija je bez odigrane utakmice osvojila nova tri boda, s obzirom da je Omladinac iz Đurđevika, koji je proteklog vikenda trebao gostovati u Vukovijama, odustao od takmičenja u Drugoj ligi TK-a “Jug”.

Mladost iz Kikača je, kao gost,  poražena od Husinskog rudara sa 4:2.

Rezultati 25.kola Prve lige TK-a :

Sloga Bikodže Orahovica 74 2 : 1
Mladost Gnojnica Rudar Bukinje 2 : 1
Vražići 92 Svatovac Poljice 0 : 1
Jedinstvo Vučkovci Mladost V.Brijesnica 5 : 0
Mladost Tinja Gornji Rainci 7 : 0
Gornji Rahić Tuzla 1 : 0
DSK Devetak Kiseljak 3 : 2
Doboj Istok Sloboda Kerep 7 : 0

 

 

     TABELA:

1 Mladost Tinja 25 15 0 10 47:22 45
2 Rudar Bukinje 24 13 6 5 48:26 45
3 DSK Devetak 25 13 3 9 47:37 42
4 Gornji Rahić 25 13 0 12 43:32 39
5 Orahovica 74 25 12 2 11 41:31 38
6 Mladost Gnojnica 24 12 2 10 34:27 38
7 Jedinstvo Vučkovci 25 12 2 11 41:37 38
8 Doboj Istok 24 12 1 11 46:37 37
9 Vražići 92 25 12 1 12 45:41 37
10 Svatovac Poljice 25 11 3 11 26:31 36
11 Sloga Bikodže 25 11 2 12 42:43 35
12 Gornji Rainci 25 11 1 13 30:55 34
13 Kiseljak 25 10 3 12 34:44 33
14 Sloboda Kerep 25 10 2 13 43:56 32
15 Mladost V.Brijesnica 23 9 2 12 28:43 29
16 Tuzla 24 3 6 15 10:43 15

 

Parovi 26.kola:

Sloboda Kerep DSK Devetak :
Kiseljak Gornji Rahić :
Svatovac Poljice Mladost Tinja :
Mladost V.Brijesnica Doboj Istok :
Tuzla Vražići 92 :
Gornji Rainci Mladost Gnojnica   :  
Rudar Bukinje Sloga Bikodže :
Orahovica 74 Jedinstvo Vučkovci :

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 21.kola:

Srnica Treštenica Slatina Bašigovci 3 : 1
Mladost G.Tuzla Napredak Tupkovići 4 : 2
Sloga S.Han Gornje Dubrave 9 : 1
Husinski rudar Mladost Kikači 4 : 2
Mladost 78 D.Vukovije Omladinac RMU Đurđevik 3 : 0
Rijeka Šerići Vrana B.Selo 4 : 3
Proleter Slavinovići Jedinstvo D.Dubrave 3 : 0

 

             TABELA:

1 Sloga Simin Han 21 15 2 4 71:15 47
2 Proleter Slavinovići 21 14 1 6 47:18 43
3 Vrana Banovići selo 21 11 3 7 37:33 36
4 Mladost G.Tuzla 21 11 1 9 39:40 34
5 Husinski Rudar 21 11 0 10 41:36 33
6 Rijeka Šerići 21 11 0 10 33:36 33
7 Gornje Dubrave 21 10 1 10 33:39 31
8 Mladost 78 D.Vukovije 21 9 3 9 28:30 30
9 Srnica Treštenica 21 9 1 11 26:34 28
10 Mladost Kikači 21 8 3 10 33:30 27
11 Napredak Tupkovići 21 8 2 11 36:41 26
12 Slatina Bašigovci 21 8 2 11 30:41 26
13 Jedinstvo D.Dubrave 21 8 0 13 29:51 24
14 Omladinac RMU 21 4 1 16 16:55 13

 

Parovi 22.kola:

Vrana B.Selo Mladost 78 D.Vukovije   :  
Napredak Tupkovići Husinski rudar :
Jedinstvo D.Dubrave Rijeka Šerići :
Omladinac  Đurđevik Mladost G.Tuzla :
Mladost Kikači Srnica Treštenica   :  
Slatina Bašigovci Sloga S.Han :
Gornje Dubrave Proleter Slavinovići :

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *