Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a "Jug"

1Proteklog vikenda odigrane su utakmice 24.kola Prve lige TK-a, u kojem su fudbaleri Gornjih Rainaca pretrpjeli težak poraz na gostovanju kod Svatovca. Rudar iz Bukinja je u derbiju kola slavio pobjedu nad gostima iz Tinje i tako stekao dobre preduslove da do kraja prvenstva zadrži lidersku poziciju na tabeli koja vodi u viši rang takmičenja.

U Drugoj ligi TK-a “Jug” oba kalesijska predstavnika, Mladost iz Kikača i Mladost 78 iz D.Vukovija, su pretrpjeli gostujuće poraze. Pobjedom u Dubravama, fudbaleri Sloge iz Simin Hana su, najvjerovatnije, riješili pitanje prvaka lige, s obzirom da nakon ovog kola imaju četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Proleter iz Slavinovića.

PRVA LIGA TK

Rezultati 24.kola Prve lige TK-a :

Mladost Brijesnica Sloga Bikodže 3 : 0
Orahovica 74 Mladost Gnojnica 3 : 1
Rudar Bukinje Mladost Tinja 1 : 0
Svatovac Poljice Gornji Rainci 5 : 0
Sloboda Kerep Jedinstvo Vučkovci 2 : 0
Kiseljak Doboj Istok 2 : 1
Tuzla DSK Devetak 1 : 1
Vražići 92 Gornji Rahić 3 : 1

 

         TABELA:

1 Rudar Bukinje 23 13 6 4 47:24 45
2 Mladost Tinja 24 14 0 10 40:22 42
3 DSK Devetak 24 12 3 9 44:35 39
4 Orahovica 74 24 12 2 10 40:29 38
5 Vražići 24 12 1 11 45:40 37
6 Doboj Istok 24 12 1 11 42:40 37
7 Gornji Rahić 24 12 0 12 42:32 36
8 Mladost Gnojnica 24 11 2 11 32:28 35
9 Jedinstvo Vučkovci 24 11 2 11 36:37 35
10 Svatovac Poljice 24 11 2 11 32:33 35
11 G. Rainci 24 11 1 12 30:48 34
12 NK Kiseljak 24 10 3 11 32:41 33
13 Sloga Bikodže 24 10 2 12 40:42 32
14 Sloboda Kerep 24 10 2 12 43:49 32
15 Mladost Brijesnica 23 10 1 12 31:43 31
16 Tuzla 24 3 6 15 11:44 15

 

Parovi 25.kola:

Sloga Bikodže Orahovica 74   :  
Mladost Gnojnica Rudar Bukinje   :  
Vražići 92 Svatovac Poljice   :  
Jedinstvo Vučkovci Mladost V.Brijesnica   :  
Mladost Tinja Gornji Rainci   :  
Gornji Rahić Tuzla   :  
DSK Devetak Kiseljak   :  
Doboj Istok Sloboda Kerep   :  

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 20.kola:

Jedinstvo D.Dubrave Sloga S.Han 2 : 8
Gornje Dubrave Srnica Treštenica 2 : 0
Slatina Bašigovci Husinski rudar 3 : 1
Napredak Tupkovići Mladost Kikači 2 : 1
Vrana Banovići Selo Proleter Slavinovići 1 : 0
Omladinac Mionica Rijeka Šerići 0 : 3
Mladost G.Tuzla Mladost 78 D.Vukovije 3 : 1

 

          TABELA:

1 Sloga S. Han 20 14 2 4 62:14 44
2 Proleter Slavinovići 20 13 1 6 44:18 40
3 Vrana Banovići selo 20 11 3 6 34:29 36
4 Gornje Dubrave 20 10 1 9 32:30 31
5 Mladost GT 20 10 1 9 35:38 31
6 Husinski Rudar 19 10 0 9 37:31 30
7 Rijeka Šerići 20 10 0 10 29:33 30
8 Mladost Kikači 20 8 3 9 31:26 27
9 Mladost 78 D.Vukovije 20 8 3 9 25:30 27
10 Napredak Tupkovići 20 8 2 10 34:37 26
11 Slatina Bašigovci 20 8 2 10 29:38 26
12 Srnica Treštenica 20 8 1 11 23:33 25
13 Jedinstvo D.Dubrave 19 7 0 12 26:48 21
14 Omladinac RMU 20 4 1 15 16:52 13

 

Parovi 21.kola:

Srnica Treštenica Slatina Bašigovci   :  
Mladost G.Tuzla Napredak Tupkovići   :  
Sloga S.Han Gornje Dubrave   :  
Husinski rudar Mladost Kikači   :  
Mladost 78 D.Vukovije Omladinac RMU Đurđevik   :  
Rijeka Šerići Vrana B.Selo   :  
Proleter Slavinovići Jedinstvo D.Dubrave   :  

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *