Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a “Jug”

1Fudbaleri Gornjih Rainaca poraženi su na domaćem terenu od lidera na tabeli, Rudara iz  Bukinja, u 23.kolu Prve lige TK-a. Pobjedom u Raincima, Rudar je stvorio dobre preduslove za osvajanje prvog mjesta u ligi, s obzirom da trenutno zauzima vodeću poziciju na tabeli sa istim brojem bodova kao i Mladost iz Tinje, s tim što fudbaleri iz Bukinja imaju i jednu utakmicu manje. Odluka o prvaku Prve lige TK-a mogla bi pasti već u narednom kolu kada Rudar iz Bukinja dočekuje Mladost iz Tinje.

U drugoj ligi TK-a “Jug” igrane su utakmice 19.kola u kojem je Mladost 78 u Donjim Vukovijama bila bolja od Napretka iz Tupkovića, dok je Mladost u Kikačima podijelila bodove sa Slatinom iz Bašigovaca.

PRVA LIGA TK

Rezultati 23.kola Prve lige TK-a :

Mladost Gnojnica Mladost Brijesnica 3 : 1
Sloga Bikodže Slopboda Kerep 4 : 0
Mladost Tinja Orahovica 74 2 : 0
Gornji Rahić Svatovac Poljice 2 : 0
Jedinstvo Vučkovci Kiseljak 4 : 0
Doboj Istok Tuzla 5 : 1
DSK Devetak Vražići 2 : 1
Gornji Rainci Rudar Bukinje 2 : 3

 

            TABELA:

 

1 Rudar Bukinje 22 12 6 4 46:24 42
2 Mladost Tinja 23 14 0 9 40:21 42
3 DSK Devetak 23 12 2 9 43:34 38
4 Doboj Istok 23 12 1 10 41:38 37
5 Gornji Rahić 23 12 0 11 41:29 36
6 Orahovica 74 23 11 2 10 37:28 35
7 Mladost Gnojnica 23 11 2 10 31:25 35
8 Jedinstvo Vučkovci 23 11 2 10 36:35 35
9 Vražići 23 11 1 11 42:39 34
10 G. Rainci 23 11 1 11 30:43 34
11 Sloga Bikodže 23 10 2 11 40:39 32
12 Svatovac Poljice 23 10 2 11 27:33 32
13 NK Kiseljak 23 9 3 11 30:40 30
14 Sloboda Kerep 23 9 2 12 41:49 29
15 Mladost Brijesnica 22 9 1 12 28:43 28
16 Tuzla 23 3 5 15 10:43 14

 

Parovi 24.kola:

Mladost Brijesnica Sloga Bikodže   :  
Orahovica 74 Mladost Gnojnica   :  
Rudar Bukinje Mladost Tinja   :  
Svatovac Poljice Gornji Rainci   :  
Sloboda Kerep Jedinstvo Vučkovci   :  
Kiseljak Doboj Istok   :  
Tuzla DSK Devetak   :  
Vražići 92 Gornji Rahić   :  

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 19.kola:

Sloga Simin Han Vrana Banovići Selo 6 : 0
Proleter Slavinovići Omladinac Đurđevik 3 : 0
Rijeka Šerići Mladost G.Tuzla 2 : 0
Mladost 78 D.Vukovije Napredak Tupković 2 : 1
Srnica Treštenica Jedinstvo D.Dubrave 2 : 0
Husinski rudar Gornje Dubrave 4 : 0
Mladost Kikači Slatina Bašigovci 1 : 1

 

TABELA:

1 Sloga S. Han 19 13 2 4 54:12 41
2 Proleter Slavinovići 19 13 1 5 44:17 40
3 Vrana Banovići selo 19 10 3 6 33:29 33
4 Husinski Rudar 18 10 0 8 36:28 30
5 Gornje Dubrave 19 9 1 9 30:30 28
6 Mladost G.Tuzla 19 9 1 9 32:37 28
7 Mladost Kikači 19 8 3 8 30:24 27
8 Mladost 78 D.Vukovije 19 8 3 8 24:27 27
9 Rijeka Šerići 19 9 0 10 26:33 27
10 Srnica Treštenica 19 8 1 10 23:31 25
11 Napredak Tupkovići 19 7 2 10 32:36 23
12 Slatina Bašigovci 19 7 2 10 26:37 23
13 Jedinstvo D.Dubrave 18 7 0 11 24:40 21
14 Omladinac RMU 19 4 1 14 16:49 13

 

Parovi 20.kola:

Jedinstvo D.Dubrave Sloga S.Han   :  
Gornje Dubrave Srnica Treštenica   :  
Slatina Bašigovci Husinski rudar   :  
Napredak Tupkovići Mladost Kikači   :  
Vrana Banovići Selo Proleter Slavinovići   :  
Omladinac Mionica Rijeka Šerići   :  
Mladost G.Tuzla Mladost 78 D.Vukovije   :  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *