Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a "JUG"

1U okviru Prve lige TK-a, odigrane su utakmice 20.kola, u kojem nije bilo iznenađenja, s obzirom da su sve utakmice domaćini riješili u svoju korist. Pored poraza na gostovanju, Gornji Rainci su zadržali solidnu šestu poziciju na tabeli, a priliku da povećaju bodovni saldo imat će već u narednom kolu kada će ugostiti Mladost iz Velike Brijesnice.

Mladost je u Kikačima nastavila sa pobjedama, a ovoga puta su sa tri gola u mreži ispratili goste iz Dubrava, dok je Mladost 78 pretrpjela poraz od Proletera u Slavinovićima.

 

Rezultati 20.kola Prve lige TK-a

Vražići Sloga Bikodže 4 : 0
Gornji Rahić Jedinstvo Vučkovci 1 : 0
Svatovac Poljice Orahovica 74 3 : 2
Tuzla Mladost Gnojnica 1 : 0
DSK Devetak Doboj Istok 2 : 0
Sloboda Kerep Gornji Rainci 3 : 1
Kiseljak Mladost Tinja 1 : 0

Utakmica Mladost Velika Brijesnica – Rudar Bukinje je odgođena.

 

    TABELA:

1 Mladost Tinja 20 12 0 8 34:19 36
2 Rudar Bukinje 19 10 5 4 40:21 35
3 Orahovica 74 20 10 2 8 33:22 32
4 DSK Devetak 20 10 2 8 40:30 32
5 Vražići 92 20 10 1 9 40:35 31
6 Gornji Rainci 20 10 1 9 25:36 31
7 Gornji Rahić 20 10 0 10 34:26 30
8 Mladost Gnojnica 19 9 2 8 24:18 29
9 Svatovac Poljice 20 9 2 9 19:27 29
10 Doboj Istok 19 9 1 9 30:31 28
11 Jedinstvo Vučkovci 20 9 1 10 29:34 28
12 Kiseljak 20 8 3 9 26:32 27
13 Sloga Bikodže 20 8 2 10 33:36 26
14 Sloboda Kerep 20 8 2 10 38:42 26
15 Mladost V.Brijesnica 18 7 2 9 22:33 23
16 Tuzla 19 3 4 12 7:32 13

 

Parovi 21.kola:

Mladost Tinja Sloboda Kerep   :  
Gornji Rainci Mladost V.Brijesnica   :  
DSK Devetak Svatovac Poljice   :  
Mladost Gnojnica Kiseljak   :  
Rudar Bukinje Orahovica 74   :  
Doboj Istok Gornji Rahić   :  
Jedinstvo Vučkovci Vražići 92   :  
Sloga Bikodže Tuzla   :  

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 17.kola:

Mladost Kikači Jedinstvo D.Dubrave 3 : 0
Rijeka Šerići Napredak Tupković 2 : 0
Husinski rudar Vrana Banovići Selo 4 : 0
Slatina Bašigovci Gornje Dubrave 3 : 1
Proleter Slavinovići Mladost 78 D.Vukovije 4 : 0
Sloga Simin Han Mladost G. Tuzla 3 : 0
Srnica Treštenica Omladinac RMU Đurđevik 5 : 1

 

                         TABELA:

1 Proleter Slavinovići 17 12 1 4 40:15 37
2 Sloga Simin Han 17 11 2 4 44:11 35
3 Vrana Banovići Selo 17 10 2 5 32:22 32
4 Husinski rudar 17 9 0 8 32:28 27
5 Mladost Kikači 17 8 2 7 28:20 26
6 Gornje Dubrave 17 8 1 8 27:25 25
7 Mladost G.Tuzla 17 8 1 8 30:34 25
8 Rijeka Šerići 17 8 0 9 24:30 24
9 Slatina Bašigovci 17 7 1 9 24:31 22
10 Mladost 78 D.Vukovije 17 6 3 8 19:26 21
11 Jedinstvo Dubrave 16 7 0 9 24:32 21
12 Srnica Treštenica 17 7 0 10 20:30 21
13 Napredk Tupkovići 16 5 2 9 20:33 17
14 Omladinac Đurđevik 17 4 1 12 15:42 13

 

Parovi 18.kola:

Mladost G.Tuzla Proleter Slavinovići   :  
Napredak Tupkovići Slatina Bašigovci   :  
Omladinac RMU Đurđevik Sloga S.Han   :  
Mladost 78 D.Vukovije  Rijeka Šerići   :  
Gornje Dubrave Mladost Kikači   :  
Jedinstvo D.Dubrave Husinski rudar   :  
Vrana B.Selo Srnica Treštenica   :  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *