Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a "Jug"

1Fudbaleri Gornjih Rainaca donijeli su sva tri boda sa gostovanja u Tuzli, u okviru 18.kola Prve lige TK-a.   Bila je to jedina gostujuća pobjeda u ovom kolu. Po jedan bod sa gostovanja donijeli  su Rudar iz Bukinja i Orahovica 74, dok su u ostalim utakmicama domaćini bili ubjedljivi.

U Drugoj ligi TK-a “Jug” odigrane su utakmice 16.kola u kojem je Mladost 78 u Donjim Vukovijama podijelila bodove sa Slogom iz Simin Hana, dok je Mladost iz Kikača pretrpjela težak poraz na gostovanju kod Vrane.

 

PRVA LIGA TK

Rezultati 18.kola Prve lige TK-a

Gornji Rahić Mladost Gnojnica 4 : 2
Svatovac Poljice Mladost V.Brijesnica 6 : 2
Doboj Istok Jedinstvo Vučkovci 4 : 1
Sloboda Kerep Orahovica 74 1 : 1
Kiseljak Rudar Bukinje 0 : 0
Tuzla Gornji Rainci 0 : 1
DSK Devetak Sloga Bikodže 3 : 0

Vržići 92 – Mladost Tinja – prekid

 

                     TABELA:

1 Rudar Bukinje 18 9 5 4 35:20 32
2 Mladost Tinja 17 10 0 7 26:18 30
3 Orahovica 74 18 9 2 7 27:18 29
4 Vražići 92 17 9 1 7 36:30 28
5 DSK Devetak 18 9 1 8 35:27 28
6 Doboj Istok 18 9 1 8 30:30 28
7 Svatovac 18 9 1 8 21:24 28
8 Gornji Rainci 18 9 1 8 20:31 28
9 Gornji Rahić 18 9 0 9 31:22 27
10 Jedinstvo Vučkovci 18 9 0 9 26:30 27
11 Mladost Gnojnica 18 8 2 8 22:19 26
12 Mladost Brijesnica 18 8 1 9 24:34 25
13 Kiseljak 18 7 3 8 23:28 24
14 Sloga Bikodže 18 7 2 9 29:30 23
15 Sloboda Kerep 18 7 2 9 34:36 23
16 Tuzla 18 2 4 12 7:29 10

 

Parovi 19.kola:

Gornji Rainci Kiseljak   :  
Rudar Bukinje Sloboda Kerep   :  
Doboj Istok Svatovac Poljice   :  
Mladost Tinja Tuzla   :  
Orahovica 74 Mladost V.Brijesnica   :  
Jedinstvo Vučkovci DSK Devetak   :  
Sloga Bikodže Gornji Rahić   :  
Mladost Gnojnica Vražići 92   :  

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 16.kola:

Mladost 78 D.Vukovije Sloga Simin Han 0 : 0
Napredak Tupković Gornje Dubrave 3 : 1
Mladost G.Tuzla Srnica Treštenica 5 : 1
Rijeka Šerići Proleter Slavinovići 1 : 0
Jedinstvo D.Dubrave Slatina Bašigovci 2 : 1
Vrana Banovići Selo Mladost Kikači 5 : 1
Omladinac RMU Đurđevik Husinski rudar 2 : 1

 

                           TABELA:

1 Proleter 16 11 1 4 36:15 34
2 Sloga S.Han 16 10 2 4 41:11 32
3 Vrana 16 10 2 4 32:18 32
4 G.Dubrave 16 8 1 7 26:22 25
5 Mladost G.Tuzla 16 8 1 7 30:31 25
6 Husinski Rudar 16 8 0 8 28:28 24
7 Mladost Kikači 16 7 2 7 25:20 23
8 Mladost 78 D.Vukovije 16 6 3 7 19:22 21
9 Rijeka Šerići 16 7 0 9 22:30 21
10 Jedinstvo D.Dubrave 16 7 0 9 25:35 21
11 Napredak Tupkovići 16 6 2 8 26:32 20
12 Slatina Bašigovci 16 6 1 9 21:30 19
13 Srnica Treštenica 16 6 0 10 15:29 18
14 Omladinac RMU Đurđevik 16 4 1 11 14:37 13

 

Parovi 17.kola:

Mladost Kikači Jedinstvo D.Dubrave   :  
Rijeka Šerići Napredak Tupković   :  
Husinski rudar Vrana Banovići Selo   :  
Slatina Bašigovci Gornje Dubrave   :  
Proleter Slavinovići Mladost 78 D.Vukovije   :  
Sloga Simin Han Mladost G. Tuzla   :  
Srnica Treštenica Omladinac RMU Đurđevik   :  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *