Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a

ltFudbaleri Gornjih Rainaca su na domaćem terenu stigli do jedaneste pobjede u Prvoj ligi TK-a.  U okviru 21.kola Prve lige TK-a Rainci su kod kuće slavili minimalnu pobjedu od 1:0 nad gostima iz Velike Brijesnice. Mladost 78 je u Donjim Vukovijama bila bolja od  Rijeke iz Šerića rezultatom 3:0, dok je Mladost iz Kikača primila tri gola na gostovanju u Gornjim Dubravama, u 18.kolu Druge lige TK-a “Jug”.

 

 

PRVA LIGA TK

Rezultati 21.kola Prve lige TK-a :

Mladost Tinja Sloboda Kerep 3 : 0
Gornji Rainci Mladost V.Brijesnica 1 : 0
DSK Devetak Svatovac Poljice 1 : 0
Mladost Gnojnica Kiseljak 4 : 1
Rudar Bukinje Orahovica 74 2 : 0
Doboj Istok Gornji Rahić 3 : 2
Jedinstvo Vučkovci Vražići 92 2 : 0
Sloga Bikodže Tuzla 3 : 0

 

        TABELA:

1 Mladost Tinja 21 13 0 8 37:19 39
2 Rudar Bukinje 20 11 5 4 42:21 38
3 DSK Devetak 21 11 2 8 41:30 35
4 Doboj Istok 21 11 1 9 36:36 34
5 G. Rainci 21 11 1 9 26:36 34
6 Orahovica 74 21 10 2 9 33:24 32
7 Mladost Gnojnica 21 10 2 9 28:21 32
8 Vražići 21 10 1 10 40:37 31
9 Jedinstvo Vučkovci 21 10 1 10 31:34 31
10 Svatovac Poljice 21 10 1 10 26:30 31
11 Gornji Rahić 21 10 0 11 36:29 30
12 Sloga Bikodže 21 9 2 10 36:36 29
13 NK Kiseljak 21 8 3 10 27:36 27
14 Sloboda Kerep 21 8 2 11 38:45 26
15 Mladost Brijesnica 20 8 1 11 25:39 25
16 Tuzla 21 3 4 14 8:37 13

Parovi 22.kola:

Svatovac Poljice Rudar Bukinje   :  
Orahovica 74 Gornji Rainci   :  
Mladost Brijesnica Mladost Tinja   :  
Sloboda Kerep Mladost Gnojnica   :  
Kiseljak Sloga Bikodže   :  
Tuzla Jedinstvo Vučkovci   :  
Vražići 92 Doboj Istok   :  
Gornji Rahić DSK Devetak   :  

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 18.kola:

Mladost G.Tuzla Proleter Slavinovići 2 : 1
Napredak Tupkovići Slatina Bašigovci 5 : 1
Omladinac RMU Đurđevik Sloga S.Han 1 : 4
Mladost 78 D.Vukovije  Rijeka Šerići 3 : 0
Gornje Dubrave Mladost Kikači 3 : 1
Jedinstvo D.Dubrave Husinski rudar 1 : 0
Vrana B.Selo Srnica Treštenica 1 : 1

 

TABELA:

1 Sloga S. Han 18 12 2 4 48:12 38
2 Proleter Slavinovići 18 12 1 5 41:17 37
3 Vrana Banovići selo 18 10 3 5 33:23 33
4 Gornje Dubrave 18 9 1 8 30:26 28
5 Mladost G.Tuzla 18 9 1 8 32:35 28
6 Husinski Rudar 18 9 0 9 32:29 27
7 Mladost Kikači 18 8 2 8 29:23 26
8 Mladost 78 D.Vukovije 18 7 3 8 22:26 24
9 Rijeka Šerići 18 8 0 10 24:33 24
10 Jedinstvo D.Dubrave 18 8 0 10 25:38 24
11 Napredak Tupkovići 18 7 2 9 31:34 23
12 Srnica Treštenica 18 7 1 10 21:31 22
13 Slatina Bašigovci 18 7 1 10 25:36 22
14 Omladinac RMU 18 4 1 13 16:46 13

 

Parovi 19.kola:

Sloga Simin Han Vrana Banovići Selo   :  
Proleter Slavinovići Omladinac Đurđevik   :  
Rijeka Šerići Mladost G.Tuzla   :  
Mladost 78 D.Vukovije Napredak Tupković   :  
Srnica Treštenica Jedinstvo D.Dubrave   :  
Husinski rudar Gornje Dubrave   :  
Mladost Kikači Slatina Bašigovci   :  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *