Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a

Gornji Rainci 3Proteklog vikenda  igrane su utakmice 17.kola Prve lige TK-a i 15.kola Druge lige TK-a „Jug“. Gornji Rainci su u ovom kolu zabilježili prvu pobjedu u proljetnom dijelu prvenstva. Mladost je u Kikačima sa pet golova u mreži ispratila goste iz Đurđevika, dok je Mladost 78 iz Donjih Vukovija pretrpjela minimalan poraz na gostovanju.

 

 

Rezultati 17.kola Prve lige TK-a: 

Gornji Rainci  Vražići 2 : 1
Mladost Tinja Gornji Rahić 2 : 0
Mladost Gnojnica DSK Devetak 1 : 1
Sloga Bikodže Doboj Istok 1 : 0
Jedinstvo Vučkovci Svatovac Poljice 3 : 0
Rudar Bukinje Tuzla 2 : 0
Orahovica Kiseljak 4 : 0
Mladost Brijesnica Sloboda Kerep 2 : 0

 

          TABELA:

1 Rudar Bukinje 17 9 4 4 35:20 31
2 Mladost Tinja 17 10 0 7 26:18 30
3 Orahovica 74 17 9 1 7 26:17 28
4 Vražići 17 9 1 7 36:30 28
5 Jedinstvo Vučkovci 17 9 0 8 25:26 27
6 Mladost Gnojnica 17 8 2 7 20:15 26
7 DSK Devetak 17 8 1 8 32:27 25
8 Doboj Istok 17 8 1 8 26:29 25
9 Mladost Brijesnica 17 8 1 8 22:28 25
10 Svatovac Poljice 17 8 1 8 15:22 25
11 G. Rainci 17 8 1 8 19:31 25
12 Gornji Rahić 17 8 0 9 27:20 24
13 Sloga Bikodže 17 7 2 8 29.27 23
14 Kiseljak 17 7 2 8 23:28 23
15 Sloboda Kerep 17 7 1 9 33:35 22
16 Tuzla 17 2 4 11 7:28 10

 

Parovi 18.kola:

Gornji Rahić Mladost Gnojnica :
DSK Devetak Sloga Bikodže :
Svatovac Poljice Mladost V.Brijesnica :
Vražići 92 Mladost Tinja :
Doboj Istok Jedinstvo Vučkovci :
Sloboda Kerep Orahovica 74 :
Kiseljak Rudar Bukinje :
Tuzla Gornji Rainci   :  

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 15.kola:

Husinski rudar Mladost Gornja Tuzla 4 : 2
Srnica Treštenica Mladost 78 D.Vukovije 1 : 0
Sloga S.Han Rijeka Šerići 6 : 0
Proleter Slavinovići Napredak Tupković 5 : 1
Mladost Kikači Omladinac RMU Đurđevik 5 : 0
Gornje Dubrave Jedinstvo D.Dubrave 1 : 0

Utakmica Slatina Bašigovci – Vrana Banović Selo nije odigrana

 

TABELA:

1 Proleter Slavinovići 15 11 1 3 36:14 34
2 Sloga S. Han 15 10 1 4 41:11 31
3 Vrana Banovići selo 14 9 2 3 27:14 29
4 Gornje Dubrave 15 8 1 6 25:19 25
5 Husinski Rudar 15 8 0 7 27:26 24
6 Mladost Kikači 15 7 2 6 24:15 23
7 Mladost G.Tuzla 15 7 1 7 25:30 22
8 Mladost 78 D.Vukovije 15 6 2 7 19:22 20
9 Jedinstvo D.Dubrave 14 6 0 8 22:28 18
10 Rijeka Šerići 15 6 0 9 21:30 18
11 Srnica Treštenica 15 6 0 9 14:24 18
12 Slatina Bašigovci 14 5 1 8 17:28 16
13 Napredak Tupkovići 14 4 2 8 17:30 14
14 Omladinac RMU Đurđevik 15 3 1 11 12:36 10

 

Parovi 16.kola:

Mladost 78 D.Vukovije Sloga Simin Han   :  
Napredak Tupković Gornje Dubrave :
Mladost G.Tuzla Srnica Treštenica :
Rijeka Šerići Proleter Slavinovići :
Jedinstvo D.Dubrave Slatina Bašigovci :
Vrana Banovići Selo Mladost Kikači   :  
Omladinac RMU Đurđevik Husinski rudar :

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *