Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a

Gornji Rainci su  pobjedom nad Orahovicom nastavili pružati dobre partije na domaćem terenu, u Prvoj ligi TK-a. Mladost je u Kikačima savladala Gornje Dubrave, dok su se fudbaleri iz Donjih Vukovija sa gostovanja iz Šerića vratili sa tri gola u mreži.

 

 

 

PRVA LIGA TK

Rezultati 7.kola:

Jedinstvo Vučkovci Tuzla 2 : 0
Doboj Istok Vražići 92 2 : 1
Rudar Bukinje Svatovac Poljice 4 : 1
Sloga Bikodže Kiseljak 6 : 2
DSK Devetak Gornji Rahić 3 : 2
Gornji Rainci Orahovica 74 1 : 0
Mladost Tinja Mladost V.Brijesnica 2 : 0
Mladost Gnojnica Sloboda Kerep 3 : 0

 

 

 

TABELA:

1 Mladost Tinja 7 5 0 2 13:7 15
2 Rudar Bukinje 7 4 2 1 20:10 14
3 Mladost Gnojnica 7 4 1 2 12:4 13
4 Vražići 7 4 0 3 20:16 12
5 Orahovica 74 7 4 0 3 10:8 12
6 G. Rainci 7 4 0 3 8:10 12
7 Svatovac Poljice 7 4 0 3 7:9 12
8 Sloboda Kerep 7 3 1 3 12:11 10
9 Sloga Bikodže 7 3 0 4 14:13 9
10 DSK Devetak 7 3 0 4 13:13 9
11 Doboj Istok 7 3 0 4 7:11 9
12 Mladost Brijesnica 7 3 0 4 9:17 9
13 Jedinstvo Vučkovci 7 3 0 4 7:15 9
14 Kiseljak 7 2 1 4 8:12 7
15 Tuzla 7 2 1 4 3:10 7
16 Gornji Rahić 7 2 0 5 11:8 6

Parovi 8.kola:

Mladost V.Brijesnica Mladost Gnojnica   :  
Orahovica Mladost Tinja   :  
Svatovac Poljice Gornji Rahić   :  
Sloboda Keper Sloga Bikodže   :  
Rudar Bukinje Gornji Rainci   :  
Vražići 92 DSK Devetak   :  
Tuzla Doboj Istok   :  
Kiseljak Jedinstvo Vučkovci   :  

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 5.kola:

 

Proleter Slavinovići Mladost G.Tuzla 2 : 0
Slatina Bašigovci Napredak Tupković 1 : 2
Sloga S.Han Omladinac RMU Đurđevik 3 : 1
Rijeka Šerići Mladost 78 D.Vukovije 3 : 0
Mladost Kikači Gornje Dubrave 2 : 1
Husinski rudar Jedinstvo Dubrave 4 : 1
Srnica Treštenica Vrana B.Selo 0 : 2

 

TABELA:

1 Sloga S. Han 5 3 1 1 12:3 10
2 Proleter Slavinovići 5 3 1 1 11:5 10
3 Mladost Kikači 5 3 1 1 8:3 10
4 Vrana Banovići selo 5 3 1 1 7:3 10
5 Gornje Dubrave 5 3 0 2 13:9 9
6 Husinski Rudar 5 3 0 2 9:7 9
7 Jedinstvo D.Dubrave 5 3 0 2 10:9 9
8 Napredak Tupkovići 5 2 0 3 6:8 6
9 Srnica Treštenica 5 2 0 3 3:6 6
10 Slatina Bašigovci 5 2 0 3 6:10 6
11 Mladost G.Tuzla 5 2 0 3 5:9 6
12 Mladost 78 5 2 0 3 4:10 6
13 Rijeka Šerići 5 1 0 4 4:10 3
14 Omladinac RMU 5 1 0 4 2:8 3

 

Parovi 6.kola:

Gornje Dubrave Husinski rudar   :  
Napredak Tupković Mladost 78 D.Vukovije   :  
Jedinstvo Dubrave Srnica Treštenica   :  
Slatina Bašigovci Mladost Kikači   :  
Mladost G.Tuzla Rijeka Šerići   :  
Omladinac RMU Đurđevik Proleter Slavinovići   :  
Vrana B.Selo Sloga Simin Han   :  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *