Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK–a

Gornji Rainci su poraženi na gostovanju u Velikoj Brijesnici, u okviru 6.kola Prve lige TK-a.  Mladost 78 je u Donjim Vukovijama sa minimalnih 1:0 savladala Proletera iz Slavinovića, dok je Mladost iz Kikača pretrpjela poraz u Dubravama, u 4.kolu Druge lige TK-a “Jug”.

PRVA LIGA TK

 

Rezultati 6.kola:

 

Sloboda Kerep Mladost Tinja 1 : 0
Mladost V.Brijesnica Gornji Rainci 2 : 1
Svatvac Poljice DSK Devetak 2 : 1
Kiseljak Mladost Gnojnica 0 : 0
Orahovica Rudar Bukinje 3 : 1
Gornji Rahić Doboj Istok 4 : 0
Vražići 92 Jedinstvo Vučkovci 5 : 0
Tuzla Sloga Bikodže 1 : 0

 

 

TABELA:

1 Vražići 92 Vražići 6 4 0 2 19:14 12
2 Mladost Tinja 6 4 0 2 11:7 12
3 Orahovica 74 Orahovica 6 4 0 2 10:7 12
4 Svatovac Poljice 6 4 0 2 6:5 12
5 Rudar Bukinje 6 3 2 1 16:9 11
6 Mladost Gnojnica 6 3 1 2 9:4 10
7 Sloboda Kerep 6 3 1 2 12:8 10
8 Gornji Rainci 6 3 0 3 7:10 9
9 Mladost V.Brijesnica 6 3 0 3 9:15 9
10 Kiseljak 6 2 1 3 6:6 7
11 Tuzla 6 2 1 3 3:8 7
12 Gornji Rahić 6 2 0 4 9:5 6
13 DSK Devetak 6 2 0 4 10:11 6
14 Sloga Bikodže 6 2 0 4 8:11 6
15 Doboj Istok 6 2 0 4 5:10 6
16 Jedinstvo Vučkovci 6 2 0 4 5:15 6

 

Parovi 7.kola:

 

Jedinstvo Vučkovci Tuzla   :  
Doboj Istok Vražići 92   :  
Rudar Bukinje Svatovac Poljice   :  
Sloga Bikodže Kiseljak   :  
DSK Devetak Gornji Rahić   :  
Gornji Rainci Orahovica 74   :  
Mladost Tinja Mladost V.Brijesnica   :  
Mladost Gnojnica Sloboda Kerep   :  

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 4.kola:

 

Jedinstvo Dubrave Mladost Kikači 2 : 1
Napredak Tupkovići Rijeka Šerići 1 : 0
Vrana B.Selo Husinski rudar 2 : 0
Gornje Dubrave Slatina Bašigovci 5 : 0
Mladost 78 D.Vukovije Proleter Slavinovići 1 : 0
Mladost G.Tuzla Sloga Simin Han 1 : 0
Omladinac Đurđevik Srnica Treštenica 1 : 0

 

 

TABELA:

1 Gornje Dubrave 4 3 0 1 12:7 9
2 Jedinstvo Dubrave 4 3 0 1 9:5 9
3 Sloga Simin Han 4 2 1 1 9:2 7
4 Proleter Slavinovići 4 2 1 1 9:5 7
5 Mladost Kikači 4 2 1 1 6:2 7
6 Vrana Banovići Selo 4 2 1 1 5:3 7
7 Husinski rudar 4 2 0 2 5:6 6
8 Srnica Treštenica 4 2 0 2 3:4 6
9 Mladost G. Tuzla 4 2 0 2 5:7 6
10 Slatina Bašigovci 4 2 0 2 5:8 6
11 Mladost 78 Vukovije 4 2 0 2 4:7 6
12 Napredk Tupkovići 4 1 0 3 4:7 3
13 Omladinac – RMU Đurđevik 4 1 0 3 1:5 3
14 Rijeka Šerići 4 0 0 4 1:10 0

 

Parovi 5.kola:

 

Proleter Slavinovići Mladost G.Tuzla   :  
Slatina Bašigovci Napredak Tupković   :  
Sloga S.Han Omladinac RMU Đurđevik   :  
Rijeka Šerići Mladost 78 D.Vukovije   :  
Mladost Kikači Gornje Dubrave   :  
Husinski rudar Jedinstvo Dubrave   :  
Srnica Treštenica Vrana B.Selo   :  

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *