Nogomet: Rezultati Prve i Druge lige TK-a

Fudbaleri Gornjih Rainaca su po teškom i tvrdom terenu savladali bivšeg drugoligaša, Tuzli sa 2:1, u okviru 3.kola Prve lige TK-a. U okviru 2.kola Druge lige TK-a „Jug“, Mladost iz Donjih Vukovija je kod kuće savladala Srnicu iz Treštenice, dok je Mladost iz Kikača donijela sva tri boda iz Đurđevika.

PRVA LIGA TK

Rezultati 3.kola:

Mladost Brijesnica Svatovac Poljice 0 : 1
Orahovica 74 Sloboda Kerep 2 : 0
Rudar Bukinje Kiseljak 2 : 1
Gornji Rainci Tuzla 2 : 1
Mladost Tinja Vražići 92 4 : 2
Mladost Gnojnica Gornji Rahić 1 : 0
Sloga Bikodže DSK Devetak 2 : 1
Jedinstvo Vučkovci Doboj Istok 3 : 0

 

TABELA:

1 Mladost Tinja 3 3 0 0 9:4 9
2 Rudar Bukinje 3 2 1 0 7:2 7
3 Orahovica74 3 2 0 1 3:2 6
4 Sloboda Kerep 3 2 0 1 8:3 6
5 Sloga Bikodže 3 2 0 1 5:2 6
6 Mladost Gnojnica 3 2 0 1 3:2 6
7 Svatovac Poljice 3 2 0 1 2:2 6
8 G. Rainci 3 2 0 1 4:6 6
9 Vražići 3 1 0 2 8:10 3
10 Jedinstvo Vučkovci 3 1 0 2 3:4 3
11 Mladost Brijesnica 3 1 0 2 3:7 3
12 DSK Devetak 3 1 0 2 4:6 3
13 Kiseljak 3 1 0 2 3:4 3
14 Doboj Istok 3 1 0 2 2:5 3
15 Tuzla 3 0 1 2 1:2 1
16 Gornji Rahić 3 0 0 3 0:3 0

 

Parovi 4.kola:

Svatovac Poljice Doboj Istok   :  
DSK Devetak Jedinstvo Vučkovci   :  
G.Rahić Sloga Bikodže   :  
Vražići Mladost Gnojnica   :  
Tuzla Mladost Tinja   :  
Kiseljak Gornji Rainci   :  
Sloboda Kerep Rudar Bukinje   :  
Mladost V.Brijesnica Orahovica 74   :  

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 2.kola:

Napredak Tupković Proleter Slavinovići 2 : 3
Rijeka Šerići Sloga Simin Han   :  
Mladost 78 D.Vukovije Srnica Treštenica 2 : 0
Mladost  G.Tuzla Husinski rudar   :  
Omladinac Đurđevik Mladost Kikači 0 : 1
Vrana B.Selo Slatina Bašigovci 1 : 0
Jedinstvo D.Dubrave Gornje Dubrave 4 : 1

Utakmica Rijeka Šerići – Sloga S.Han prekinuta kod vodstva gostiju od 0:1, dok je susret  Mladost G.Tuzla – Husinski rudar otkazan.

 

TABELA:

1 Vrana Banovići selo 2 2 0 1 4:1 6
2 Sloga S. Han 2 1 1 0 4:1 4
3 Proleter Slavinovići 2 1 1 0 4:3 4
4 Jedinstvo D.Dubrave 1 1 0 0 4:1 3
5 Mladost 78 D.Vukovije 2 1 0 1 3:2 3
6 Husinski Rudar 1 1 0 0 2:1 3
7 Slatina Bašigovci 2 1 0 1 2:1 3
8 Mladost Kikači 1 1 0 0 1:0 3
9 Srnica Treštenica 2 1 0 1 1:2 3
10 Gornje Dubrave 2 1 0 1 4:6 3
11 Mladost G.Tuzla 0 0 0 0 0:0 0
12 Napredak Tupkovići 2 0 0 2 2:4 0
13 Omladinac RMU 2 0 0 2 0:3 0
14 Rijeka Šerići 2 0 0 2 0:4 0

 

Parovi 3.kola:

Gornje Dubrave Napredak Tupković   :  
Slatina Bašigovci Jedinstvo D.Dubrave   :  
Mladost Kikači  Vrana B.Selo   :  
Husinski rudar Omladinac Đurđevik   :  
Srnica Treštenica Mladost G.Tuzla   :  
Sloga S.Han Mladost 78 D.Vukovije   :  
Proleter Slavinovići Rijeka Šerići   :  

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *