Nogomet: Rezultati Prve, Druge i Treće lige TK-a

U okviru Prve lige TK-a „Jug“ igrane su utakmice 7.kola u kojem su fudbaleri Mladosti iz Vukovija poraženi na gostovanju u Devetaku rezultatom 4:2, dok utakmica u Gornjim  Raincima između Gornjih Rainaca i Husinskog rudara nije odigrana, jer gosti sa Husina nisu izmirili obaveze prema Nogometnom savezu. Najvjerovatnije će ova utakmica biti registrovana službenim rezultatom 3:0 za Gornje Raince.

Mladost iz Kikača je zabilježila pobjedu na domaćem terenu, sa kojom su pobjegli sa začelja tabele Druge lige TK-a “Jug”.

U Trećoj ligi TK-a “Istok” odigran je lokalni derbi u Donjim Raincima u kojem je domaća Spreča savladala Memiće.  Bijeljevac iz Miljanovaca je poražen u Slavinovićima, dok je Krušik iz G.Vukovija u ovom kolu bio slobodan.

PRVA LIGA TK „JUG“

U okviru Prve lige TK-a „Jug“ igrane su utakmice 7.kola u kojem su fudbaleri Mladosti iz Vukovija poraženi na gostovanju u Devetaku rezultatom 4:2, dok utakmica u Gornjim  Raincima između Gornjih Rainaca i Husinskog rudara nije odigrana, jer gosti sa Husina nisu izmirili obaveze prema Nogometnom savezu. Najvjerovatnije će ova utakmica biti registrovana službenim rezultatom 3:0 za Gornje Raince.

Rezultati 7.kola

Rainci Gornji Husinski Rudar   :  
Sloga Simin Han Prokosovići 0 : 2
Vrana B.Selo Mladost Gnojnica 0 : 2
Rudar Bukinje Željezničar Dobošnica 3 : 0
DSK Devetak Mladost 78 D.Vukovije 4 : 2
Svatovac Poljice Sloga Sapna 2 : 1

 

TABELA

1 Prokosovići 7 6 0 1 14:4 18
2 Mladost Gnojnica 7 5 1 1 12:4 16
3 Rudar Bukinje 7 4 0 3 11:4 12
4 Sloga S.Han 7 3 1 3 12:9 10
5 Gornji Rainci 6 3 1 2 6:4 10
6 Svatovac Poljice 7 3 1 3 7:10 10
7 DSK Devetak 7 3 0 4 10:10 9
8 Vrana Banović Selo 7 3 0 4 12:14 9
9 OFK Sloga Sapna 7 3 0 4 8:14 9
10 Željezničar Dobošnica 7 2 2 3 11:9 8
11 Husinski Rudar 6 1 1 4 5:13 4
12 Mladost 78 D.Vukovije 7 1 1 5 4:17 4

Parovi 8.kola

Husinski Rudar Sloga Sapna   :  
Mladost 78 D.Vukovije Svatovac :
Željezničar DSK Devetak   :  
Mladost Gnojnica Rudar Bukinje   :  
Prokosovići Vrana B.Selo   :  
Rainci Gornji Sloga Simin Han :

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati  7.kola:

Mladost Kikači Srnica Treštenica 2 : 0
Rijeka Šerići Teočak 4 : 1
Napredak Tupković Jablanica Barice 4 : 1
Kiseljak Omladinac Đurđevik   :  
Slatina Bašigovci Mladost G.Tuzla 1 : 0
Jedinstvo Dubrave Konjuh Kladanj 2 : 0

 

TABELA

1 Jedinstvo D.Dubrave 7 4 0 3 13:9 12
2 Jablanica Barice 7 4 0 3 11:8 12
3 Rijeka Šerići 7 4 0 3 10:7 12
4 Mladost G.Tuzla 7 4 0 3 7:4 12
5 Omladinac Đurđevik 6 3 1 2 7:4 10
6 Konjuh Kladanj 7 3 1 3 9:8 10
7 Slatina Bašigovci 7 3 1 3 10:13 10
8 Srnica Treštenica 7 3 0 4 12:11 9
9 Napredak Tupkovići 7 3 0 4 12:12 9
10 Mladost Kikači 7 3 0 4 15:18 9
11 Kiseljak 6 2 2 2 10:16 8
12 Teočak 7 2 1 4 10:16 7

 

 

Parovi 8.kola:

Rijeka Šerići Slatina Bašigovci   :  
Teočak Srnica Treštenica   :  
Konjuh Kladanj Napredak Tupković   :  
Mladost G.Tuzla Jedinstvo Dubrave   :  
Omladinac Đurđevik Mladost Kikači :
Jablanica Barice Kiseljak   :  

 

 

Treća liga tk-a istok

TREĆA LIGA TK “ISTOK”

 

U Trećoj ligi TK-a “Istok” u donjim Raincima je odigran je lokalni derbi u kojem je domaća Spreča savladala Memiće, Bijeljevac iz Miljanovaca je poražen u Slavinovićima, dok je Krušik iz G.Vukovija u ovom kolu bio Slobodan.

 

Rezultati 5.kola :

Mladost Solina Zrinski Tuzla 7 : 2
Pasci 78 OFK Tuzla 3 : 1
Spreča Memići 3 : 1
Proleter Slavinovići Bijeljevac Miljanovci 3 : 0

Slobodan : Krušik G.Vukovije

 

TABELA :

1 Mladost Solina 5 4 1 0 15:5 13
2 ”Pasci 78” 5 3 1 1 10:7 10
3 Proleter Slavinovići 4 3 0 1 9:3 9
4 OFK Tuzla 4 2 1 1 10:7 7
5 Memići 4 2 1 1 10:8 7
6 Bjeljevac Miljanovici 5 2 0 3 5:9 6
7 Spreča Rainci D. 4 1 0 3 6:8 3
8 Krušik Vukovije G. 4 1 0 3 5:11 3
9 Zrinski Tuzla 4 0 0 4 3:17 0

 

Parovi 6.kola :

Memići Proleter Slavinovići   :  
OFK Tuzla Speča D. Rainci   :  
Zrinski  Tuzla Pasci 78   :  
Krušik G.Vukovije Mladost Solina   :  

Slobodan : Bijeljevac Miljanovci

 

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *