Nogomet: Rezultati Prve, Druge i Treće lige TK-a

Fudbaleri Mladosti 78 iz Donjih Vukovija konačno su zabilježili prvu prvenstvenu pobjedu. Gornji Rainci i Mladost iz Kikača pretrpjeli su poraze na gostujućim terenima, dok je lokalni derbi Bijeljevac – Spreča pripao domaćinu.

PRVA LIGA TK „JUG“

Rezultati 6.kola

Husinski Rudar Svatovac 1 : 1
Sloga Sapna DSK Devetak 3 : 1
Mladost 78 D.Vukovije Rudar Bukinje 1 : 0
Željezničar Vrana B.Selo 6 : 0
Mladost Gnojnica Sloga S.Han 2 : 0
Prokosovići Rainci Gornji

2 : 0

 

TABELA

1 Prokosovići 6 5 0 1 12:4 15
2 Mladost (Gnojnica) 6 4 1 1 10:4 13
3 Sloga (Simin Han) 6 3 1 2 12:7 10
4 Gornji Rainci 6 3 1 2 6:4 10
5 Vrana (Banovići Selo) 6 3 0 3 12:12 9
6 Sloga (Sapna) 6 3 0 3 7:12 9
7 Željezničar (Dobošnica) 6 2 2 2 11:6 8
8 Svatovac (Poljice) 6 2 1 3 5:9 7
9 Rudar (Bukinje) 5 2 0 3 5:4 6
10 DSK (Devetak) 6 2 0 4 6:8 6
11 Husinski Rudar Zrinski (Husino) 5 1 1 3 5:10 4
12 Mladost 78 D.Vukovije 6 1 1 4 2:13 4

Parovi 7.kola

Rainci Gornji Husinski Rudar   :  
Sloga Simin Han Prokosovići   :  
Vrana B.Selo Mladost Gnojnica   :  
Rudar Bukinje Željezničar Dobošnica   :  
DSK Devetak Mladost 78 D.Vukovije :
Svatovac Poljice Sloga Sapna   :  

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati  6.kola:

Mladost G.Tuzla Rijeka Šerići 2 : 0
Teočak Mladost Kikači 3 : 1
Jablanica Barice Jedinstvo Dubrave 2 : 0
Konjuh Kladanj Slatina Bašigovci 2 : 0
Srnica Kiseljak 7 : 1
Omladinac Đurđevik Napredak Tupković 1 : 0

 

TABELA

1 Jablanica Barice 6 4 0 2 10:4 12
2 Mladost GT 6 4 0 2 7:3 12
3 Omladinac RMU 6 3 1 2 7:4 10
4 Konjuh Kladanj 6 3 1 2 9:6 10
5 Srnica Treštenica 6 3 0 3 12:9 9
6 Jedinstvo D.Dubrave 6 3 0 3 11:9 9
7 Rijeka Šerići 6 3 0 3 6:6 9
8 Kiseljak 6 2 2 2 10:16 8
9 Teočak 6 2 1 3 9:12 7
10 Slatina Bašigovci 6 2 1 3 9:13 7
11 Napredak Tupkovići 6 2 0 4 8:11 6
12 Mladost Kikači 6 2 0 4 13:18 6

Parovi 7.kola:

Mladost Kikači Srnica Treštenica :
Rijeka Šerići Teočak   :  
Napredak Tupković Jablanica Barice   :  
Kiseljak Omladinac Đurđevik   :  
Slatina Bašigovci Mladost G.Tuzla   :  
Jedinstvo Dubrave Konjuh Kladanj   :  

 

Treća liga TK-a “Istok”

Rezultati 4.kola:

Bijeljevac Miljanovci Spreča D.Rainci 2 : 1
Memići Pasci 78 0 : 0
OFK Tuzla Mladost Solina 2 : 2
Zrinski Tuzla Krušik G.Vukovije 1 : 2

Slobodan : Proleter Slavinovići

TABELA :

1 Mladost Solina 4 3 1 0 8:3 10
2 OFK Tuzla Tuzla 3 2 1 0 9:4 7
3 Memići 3 2 1 0 9:6 7
4 Pasci 78 4 2 1 1 7:6 7
5 Proleter  Slavinovići 3 2 0 1 6:3 6
6 Bjeljevac Miljanovci 4 2 0 2 5:6 6
7 Krušik G.Vukovije 4 1 0 3 5:11 3
8 Spreča D.Rainci 3 0 0 3 3:7 0
9 Zrinski Tuzla 3 0 0 3 1:10 0

Parovi 5.kola :

Mladost Solina Zrinski Tuzla   :  
Pasci 78 OFK Tuzla   :  
Spreča Memići   :  
Proleter Slavinovići Bijeljevac Miljanovci   :  

Slobodan : Krušik G.Vukovije

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *