Nogomet: Rezultati Prve, Druge i Treće lige TK-a

U okviru Prve lige TK-a „Jug“ odigrane su utakmice 4.kola u kojem su Gornji Rainci donijeli bod sa gostovanja u Dobošnici, dok je Mladost 78 iz Donjih Vukovija kod kuće podijelila bodove sa Slogom iz Simin Hana.

 

PRVA LIGA TK „JUG“

Rezultati 4.kola:

Husinski Rudar DSK Devetak 1 : 0
Svatovac Poljice Rudar Bukinje 1 : 0
Sloga Sapna Vrana B.Selo 3 : 0
Mladost 78 D.Vukovije Sloga Simin Han 1 : 1
Željezničar Rainci Gornji 0 : 0
Mladost Gnojnica Prokosovići 2 : 0

 

TABELA

1 Mladost Gnojnica 4 3 1 0 7:1 10
2 Prokosovići 4 3 0 1 6:3 9
3 Sloga S.Han 4 2 1 1 10:4 7
4 Gornji Rainci 4 2 1 1 3:1 7
5 Rudar Bukinje 4 2 0 2 5:3 6
6 Vrana Banović Selo 4 2 0 2 6:5 6
7 Svatovac Poljice 4 2 0 2 4:6 6
8 Sloga Sapna 4 2 0 2 4:8 6
9 Željezničar Dobošnica 4 1 2 1 4:4 5
10 DSK Devetak 4 1 0 3 3:5 3
11 Husinski Rudar 4 1 0 3 3:8 3
12 Mladost D.Vukovije 4 0 1 3 1:7 1

 

Parovi 5.kola

DSK Devetak Svatovac Poljice      
Prokosovići Husinski rudar      
Vrana B.Selo Mladost 78 D.Vukovije
Rudar Bukinje Sloga Sapna      
Gornji Rainci Mladost Gnojnica
Sloga S.Han Željezničar Dobošnica      

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultai  4.kola:

Konjuh Kladanj Mladost G.Tuzla 2 : 1
Teočak Kiseljak 3 : 3
Jablanica Barice Rijeka Šerići 1 : 0
Mladost Kikači Napredak Tupković 4 : 1
Srnica Jedinstvo D.Dubravee 1 : 0

Utakmica Omladinac Đurđevik – Slatina Bašigovci je prekinuta

 

TABELA

1 Jablanica Barice 4 3 0 1 7:2 9
2 Konjuh Kladanj 4 2 1 1 7:5 7
3 Jedinstvo D.Dubrave 4 2 0 2 9:6 6
4 Rijeka Šerići 4 2 0 2 5:4 6
5 Mladost G.Tuzla 4 2 0 2 4:3 6
6 Srnica Treštenica 4 2 0 2 5:6 6
7 Mladost Kikači 4 2 0 2 11:13 6
8 Kiseljak 4 1 2 1 7:8 5
9 Slatina Bašigovci 3 1 1 1 7:7 4
10 Omladinac RMU 3 1 1 1 2:2 4
11 Napredak Tupkovići 3 1 0 2 5:7 3
12 Teočak 3 0 1 2 3:9 1

 

Parovi 5.kola:

Kiseljak Mladost Kikači
Mladost G.Tuzla Teočak      
Jedinstvo D.Dubrave Omladinac Đurđevik      
Napredak Tupković Srnica Treštenica      
Rijeka Šerići Konjuh  Kladanj      
Slatia Bašigovci Jablanica Barice    

 

Treća liga TK-a “Istok”

Rezultati 2.kola:

Proleter Slavinovići Pasci 78 4 : 1
Bijeljevac Miljanovci Mladost Solina 0 : 1
Memići Krušik G.Vukovije 3 : 2
OFK Tuzla Zrinski Tuzla 3 : 0

Slobodna: Spreča D.Rainci

TABELA :

1 Memići 2 2 0 0 8:2 6
2 Mladost Solina 2 2 0 0 3:0 6
3 OFK Tuzla 1 1 0 0 3:0 3
4 Proleter Slavinovići 2 1 0 1 4:3 3
5 Bijeljevac Miljanovci 2 1 0 1 3:2 3
6 Pasci 78 2 1 0 1 4:6 3
7 Spreča D.Rainci 1 0 0 1 2:3 0
8 Krušik G.Vukovije 2 0 0 2 3:6 0
9 Zrinski Tuzla 2 0 0 2 0:8 0

Parovi 3.kola:

Krušik G.Vukovije OFK Tuzla      
Mladost Solina Memići      
Pasci 78 Bijeljevac Miljanovci      
Spreča D.Rainci Proleter Slavinovići      

Slobodan : HNK Zrinski Tuzla


Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *