Nogomet: REZULTATI LIGA TK-a

Nakon poraza na domaćčem terenu od Mladosti iz Tinje u prošlom kolu, fudbaleri Gornjih Rainaca su nastavili seriju loših rezultata, a ovoga puta su primili čak pet golova na gostovanju u Gnojnici. Mladost je slavila nad gostima iz Kladnja, dok je Mladost iz Donjih Vukovija izgubila na gostovanju u Solini. Krušik iz Gornjih Vukovija i Memići su imali uspješna gostovanja u 6.kolu Treće lige TK-a “Istok”, dok je Spreča iz Donjih Rainaca slavila pobjedu nad Bijeljevcem iz Miljanovcima.

 

PRVA LIGA TK

Rezultati 9.kola:

Seona Jedinstvo Vučkovici 5 : 2
Mladost Tinja Mladost V.Brijesnica 2 : 0
Orahovica 74 Gornji Rahić 4 : 3
DSK Devetak Sloga S.Han 1 : 0
Mladost Gnojnica Gornji Rainci 5 : 0
Doboj Istok Svatovac Poljice 8 : 2
Sloboda Kerep Sloga Bikodže 5 : 0
Brčko 1978 Vražići 2 : 3

 

       TABELA:

1 Sloga S. Han 9 6 1 2 17:3 19
2 Mladost Tinja 9 6 1 2 18:5 19
3 OFK Brčko 1978 9 6 0 3 25:11 18
4 Vražići 9 6 0 3 19:7 18
5 Orahovica 74 9 5 1 3 14:9 16
6 Svatovac Poljice 9 5 0 4 14:12 15
7 Sloga Bikodže 9 5 0 4 15:16 15
8 Doboj Istok 9 4 1 4 23:12 13
9 Gornji Rahić 9 4 0 5 22:23 12
10 DSK Devetak 9 4 0 5 17:18 12
11 Sloboda Kerep 9 4 0 5 15:20 12
12 Mladost Brijesnica 9 4 0 5 6:16 12
13 G. Rainci 9 3 0 6 11:25 9
14 Jedinstvo Vučkovci 9 3 0 6 10:24 9
15 Mladost Gnojnica 9 3 0 6 13:28 9
16 Seona 9 2 0 7 11:21 6

 

Parovi 10.kola:

Sloga Bikodže Brčko 1978 :
Svatovac Poljice Sloboda Kerep :
Gornji Rahić Gornji Rainci   :  
Vražići DSK Devetak :
Orahovica 74 Doboj Istok :
Mladost Brijesnica Mladost Gnojnica :
Jedinstvo Vučkovci Mladost Tinja :
Sloga S.Han Seona :

 

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 7.kola:

Mladost Solina Mladost 78 D.Vukovije 2 : 0
Srnica Treštenica Vrana B.Selo :
Mladost Kikači Konjuh Kladanj 4 : 1
Husinski rudar Napredak Tupković 2 : 1
Mladost G.Tuzla Rijeka Šerići 2 : 0
Kiseljak Proleter Slavinovići 2 : 0
Gornje Dubrave Tuzla :

Utakmica Gornje Dubrave Tuzla nije odigrana  jer nezvanično gosti nisu uplatitli kootozaciju za takmičenje, dok je u Treštenici prekinut meč Srnica – Vrana Banović Selo kod rezultata 1:1, a nezvanično prekid su izazvali gosti.

TABELA:

1 Kiseljak 7 5 0 2 14:5 15
2 Proleter Slavinovići 7 4 1 2 11:3 13
3 Mladost Kikači 7 4 0 3 17:10 12
4 Rijeka Šerići 7 4 0 3 11:9 12
5 Mladost 78 D.Vukovije 7 4 0 3 10:10 12
6 Mladost Solina 7 3 1 3 10:10 10
7 Mladost G.Tuzla 7 3 0 4 12:13 9
8 Konjuh Kladanj 7 3 0 4 9:13 9
9 Srnica Treštenica 6 3 0 3 8:13 9
10 Tuzla 6 2 2 2 11:9 8
11 Vrana Banovići selo 6 2 2 2 9:8 8
12 Gornje Dubrave 6 2 1 3 15:8 7
13 Napredak Tupkovići 7 2 1 4 6:12 7
14 Husinski Rudar 7 2 0 5 5:25 6

 

Parovi 8.kola:

Rijeka Šerići Kiseljak :
Vrana B.Selo Napredak Tupković :
Proleter Slavinovići Gornje Dubrave :
Srnica Treštenica Mladost G.Tuzla :
Mladost 78 D.Vukovije Husinski rudar   :  
Konjuh Kladanj Mladost Solina :
Tuzla Mladost Kikači     :  

 

TREĆA LIGA TK – ISTOK

Rezultati 6.kola: 

Teočak Krušik 2 : 4
Spreča D.Rainci Bijeljevac Miljanovci 4 : 3
Pasci Memići 2 : 3

Slobodan: Bambi Tuzla

TABELA:

1 Bambi Tuzla 5 4 1 0 20:7 13
2 Spreča D.Rainci 5 3 1 1 14:12 10
3 Memići 5 3 0 2 12:10 9
4 Krušik G.Vukovije 5 3 0 2 9:17 9
5 Bijeljevac Miljanovci 5 2 0 3 11:8 6
6 Pasci 78 5 1 0 4 7:11 3
7 Teočak 6 1 0 5 8:16 3

 

Parovi 7.kola

Memići Bambi Tuzla :
Bijeljevac Pasci :
Krušik G.Vukovije Spreča D.Rainci :

Slobodan: Teočak

 

Radio Feral

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *