Nogomet: REZULTATI LIGA TK-a

U okviru 19.kola Prve lige TK-a “Jug”, Gornji Rainci i Mladost 78 iz Donjih Vukovija su pretrpjeli gostujuće poraze, dok Mladost u Kikačima, u okviru 19.kola Druge lige TK-a “Jug”  bila ubjedljiva nad Omladincem iz Đurđevika. U Trećoj ligi TK-a “Istok”, Bijeljevac je pretrpio težak poraz na domaćem terenu od vodećeg Proletera, dok su u “komšijskom derbiju” fudbaleri Spreče savladali Memiće.

PRVA LIGA TK-a „JUG”

Rezultati 19.kola Prve lige TK-a „Jug“

Sloga S.Han Gornji Rainci 3 : 1
Sloga Sapna Husinski rudar 2 : 1
Rudar Bukinje Mladost Gnojnica 1 : 0
Vrana B.Selo Prokosovići 1 : 2
Svatovac Poljice Mladost 78 D.Vukovije 4 : 1
DSK Devetak Željezničar Dobošnica 3 : 0

TABELA

1 Prokosovići 19 15 2 2 34:11 47
2 Mladost Gnojnica 19 13 2 4 37:10 41
3 Rudar Bukinje 19 11 1 7 30:15 34
4 Gornji Rainci 19 10 1 8 32:27 31
5 DSK Devetak 19 10 1 8 29:25 31
6 Svatovac Poljice 19 9 2 8 24:26 29
7 OFK Sloga Sapna 19 9 1 9 21:30 28
8 Sloga S.Han 19 8 3 8 31:25 27
9 Vrana Banović Selo 19 8 0 11 35:35 24
10 Željezničar Dobošnica 19 5 4 10 25:33 19
11 Husinski Rudar Zrinski 19 3 2 14 17:48 11
12 Mladost 78 D.Vukovije

19

3 1

1

17:47

10

 

 

Parovi 20.kola:

Mladost 78 D.Vukovije Sloga Sapna   :  
Husinski rudar Sloga S.Han :
Mladost Gnojnica DSK Devetak :
Željezničar Dobošnica Svatovac Poljice :
Gornji Rainci Vrana B.Selo   :  
Prokosovići Rudar Bukinje :

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 19.kola Druge lige TK-a „JUG“

Slatina Bašigovci Rijeka Šerići 2 : 0
Srnica Treštenica Teočak 7 : 1
Napredak Tupković Konjuh Kladanj 3 : 2
Jedinstvo Dubrave Mladost G.Tuzla 3 : 1
Mladost Kikači Omladinac Đurđevik 3 : 0
Kiseljak Jablanica Barice 3 : 0

 

TABELA

1 Kiseljak 19 11 2 6 42:36 35
2 Napredak Tupkovići 19 10 1 8 41:34 31
3 Jedinstvo D.Dubrave 19 10 0 9 45:29 30
4 Srnica Treštenica 19 10 0 9 41:31 30
5 Mladost G.Tuzla 19 9 1 9 28:25 28
6 Mladost Kikači 19 9 1 9 41:40 28
7 Slatina Bašigovci 19 9 1 9 34:33 28
8 Rijeka Šerići 19 9 0 10 27:30 27
9 Konjuh Kladanj 19 8 1 10 29:34 25
10 Jablanica Barice 19 8 1 10 28:36 25
11 Omladinac RMU 19 8 1 10 26:35 25
12 Teočak 19 8 1 10 33:52 25

 

 

Parovi 20.kola

Omladinac Đurđevik Srnica Treštenica :
Teočak Slatina Bašigovci :
Konjuh Kladanj Kiseljak :
Jablanica Barice Mladost Kikači   :  
Rijeka Šerići Jedinstvo Dubrave :
Mladost G.Tuzla Napredak Tupković :

 

 

TREĆA LIGA TK “ISTOK”

Rezultati 14.kola

Zrinski Tuzla Mladost Solina 1 : 4
OFK Tuzla Pasci 3 : 1
Memići Spreča D.Rainci 4 : 5
Bijeljevac Proleter Slavinovići 1 : 6

Slobodan Krušik G.Vukovije

                TABELA :

1 Proleter Slavinovići 12 10 1 1 40:12 31
2 Mladost Solina 13 10 1 1 37:15 31
3 OFK Tuzla 12 6 2 4 25:21 20
4 Pasci 78 13 4 4 4 29:27 19
5 Bjeljevac Miljanovci 13 5 2 6 23:25 17
6 Memići 13 4 3 6 28:31 15
7 Spreča D.Rainci 12 4 2 6 22:31 11
8 Krušik G.Vukovije 12 3 0 9 18:33 9
9 Zrinski Tuzla 12 0 3 9 17:44 3

Parovi 15.kola:

Proleter Slavinovići Memići :
Spreča D.Rainci Tuzla :
Pasci 78 Zrinski Tuzla :
Mladost Solina Krušik :

Slobodan Bijeljevac Miljanovci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *