Nogomet: REZULTATI LIGA TK

Porazom od Mladosti iz Tinje, na domaćem terenu, fudbaleri Gornjih Rainaca su sami sebi zakomplikovali situaciju u borbi za opstanak u Prvoj ligi TK-a. S druge strane osvojenim bodovima u Raincima, Mladost iz Tinje se sada ravnopravno uključila u borbu  za osvajanje prvog mjesta u ligi. U Drugoj ligi TK-a “Jug” lokalni derbi u Donjim Vukovijama  pripao je domaćim fudbalerima, koji su slavili pobjedu nad gostima iz Kikača. Također, u Trećoj ligi TK-a “Istok” odigran je susret između dva kalesijska kluba, u kojem su fudbaleri Memića savladali Spreču iz Donjih Rainaca.

 

PRVA LIGA TK-a

Rezultati 8.kola Prve lige TK-a :

Vražići Sloboda Kerep 4 : 0
Sloga Bikodže Doboj Istok 1 : 0
Gornji Rahić Mladost Gnojnica 6 : 2
Sloga S.Han Brčko 1976 2 : 1
Svatovac Poljice Orahovica 74 2 : 0
Gornji Rainci Mladost Tinja 0 : 2
Mladost Brijesnica Seona 1 : 0
Jedinstvo Vučkovci DSK Devetak 1 : 0

 

         TABELA:

1 OFK Brčko 1978 8 6 0 2 23:8 18
2 Sloga S. Han 7 5 1 1 14:2 16
3 Mladost Tinja 8 5 1 2 16:5 16
4 Vražići 8 5 0 3 16:5 15
5 Svatovac Poljice 8 5 0 3 12:4 15
6 Sloga Bikodže 8 5 0 3 15:11 15
7 Orahovica 74 8 4 1 3 10:6 13
8 Gornji Rahić 8 4 0 4 19:19 12
9 Mladost Brijesnica 8 4 0 4 6:14 12
10 Doboj Istok 8 3 1 4 15:10 10
11 DSK Devetak 8 3 0 5 16:18 9
12 Sloboda Kerep 7 3 0 4 10:17 9
13 G. Rainci 8 3 0 5 11:20 9
14 Jedinstvo Vučkovci 8 3 0 5 8:19 9
15 Mladost Gnojnica 8 2 0 6 8:28 6
16 Seona 8 1 0 7 6:19 3

 

Parovi 9.kola:

Seona Jedinstvo Vučkovici :
Mladost Tinja Mladost V.Brijesnica :
Orahovica 74 Gornji Rahić :
DSK Devetak Sloga S.Han :
Mladost Gnojnica Gornji Rainci   :  
Doboj Istok Svatovac Poljice :
Sloboda Kerep Sloga Bikodže :
Brčko 1978 Vražići :

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 6.kola:

Proleter Slavinovići Mladost G.Tuzla 5 : 0
Vrana B.Selo Husinski rudar 2 : 0
Tuzla Kiseljak 2 : 1
Rijeka Šerići Srnica Treštenica 2 : 0
Napredak Tupković Mladost Solina 1 : 0
Mladost 78 D.Vukovije Mladost Kikači 2 : 1
Konjuh Kladanj Gornje Dubrave 2 : 0

  TABELA:

1 Proleter Slavinovići 6 4 1 1 11:1 13
2 Kiseljak 6 4 0 2 12:5 12
3 Rijeka Šerići 6 4 0 2 11:7 12
4 Mladost 78 D.Vukovije 6 4 0 2 10:8 12
5 Mladost Kikači 6 3 0 3 13:9 9
6 Srnica Treštenica 6 3 0 3 8:13 9
7 Tuzla 6 2 2 2 11:9 8
8 Vrana Banovići selo 6 2 2 2 9:8 8
9 Mladost Solina 6 2 1 3 8:10 7
10 Napredak Tupkovići 6 2 1 3 5:10 7
11 Mladost G.Tuzla 5 2 0 3 10:11 6
12 Konjuh Kladanj 5 2 0 3 6:9 6
13 Gornje Dubrave 5 1 1 3 9:8 4
14 Husinski Rudar 5 1 0 4 3:18 3

 Parovi 7.kola:

Mladost Solina Mladost 78 D.Vukovije   :  
Srnica Treštenica Vrana B.Selo :
Mladost Kikači Konjuh Kladanj   :  
Husinski rudar Napredak Tupković :
Mladost G.Tuzla Rijeka Šerići :
Kiseljak Proleter Slavinovići :
Gornje Dubrave Tuzla :

 

TREĆA LIGA TK – ISTOK

Rezultati 5.kola:  

Pasci Bambi Tuzla 1 : 2
Memići Spreča D.Rainci 4 : 2
Bijeljevac Miljanovci Teočak 4 : 1

Slobodan: Krušik Gornje Vukovije

         TABELA:

1 Bambi Tuzla 5 4 1 0 20:7 13
2 Spreča D.Rainci 4 2 1 1 10:9 7
3 Bijeljevac Miljanovci 4 2 0 2 8:4 6
4 Memići 4 2 0 2 9:8 6
5 Krušik G.Vukovije 4 2 0 2 5:15 6
6 Pasci 78 4 1 0 3 5:8 3
7 Teočak 5 1 0 4 6:12 3

 

Radio Feral.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *