Nogomet: REZULTATI LIGA TK

Kalesijski klubovi proteklog vikenda nisu imali previše razloga za radost, s obzirom da su Gornji Rainci, podijeli bodove na domaćem terenu, Mladost je u Kikačima pretrpjela poraz od Sloge iz Simin Hana, dok su fudbaleri Mladosti 78 iz Donjih Vukovija izazvali prekid utakmice u Dubravama.

PRVA LIGA TK

Rezultati 12.kola:

Svatovac Poljice Tuzla 1 : 0
Kiseljak Vražići 92 3 : 0
Sloboda Kerep Gornji Rahić 5 : 0
Mladost V.Brijesnica DSK Devetak 3 : 2
Orahovica 74 Doboj Istok 4 : 1
Rudar Bukinje Jedinstvo Vučkovici 5 : 2
Gornji Rainci Sloga Bikodže 2 : 2
Mladost Tinja Mladost Gnojnica 2 : 0

 

 

TABELA:

1 Rudar Bukinje 12 7 3 2 31:15 24
2 Mladost Tinja 12 8 0 4 20:10 24
3 Mladost Gnojnica 12 7 1 4 18:8 22
4 Orahovica 74 12 7 0 5 19:13 21
5 Vražići 12 6 1 5 28:23 19
6 Sloboda Kerep 12 6 1 5 25:21 19
7 Svatovac Poljice 12 6 1 5 11:15 19
8 Gornji Rainci 12 6 1 5 13:18 19
9 Doboj Istok 12 6 0 6 21:21 18
10 NK Kiseljak 12 5 1 6 17:21 16
11 Gornji Rahić 12 5 0 7 18:15 15
12 DSK Devetak 12 5 0 7 23:24 15
13 Jedinstvo Vučkovci 12 5 0 7 15:24 15
14 Mladost Brijesnica 12 5 0 7 15:27 15
15 Sloga Bikodže 12 4 2 6 21:22 14
16 Tuzla 12 2 1 9 3:21 7

Parovi 13.kola:

Mladost Gnojnica Svatovac Poljice :
Sloga Bikodže Mladost Tinja :
Jedinstvo Vučkovci Gornji Rainci   :  
Doboj Istok Rudar Bukinje :
DSK Devetak Orahovica 74 :
Gornji Rahić Mladost V.Brijesnica :
Vražići 92 Sloboda Kerep :
Tuzla Kiseljak :

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 10.kola:

Napredak Tupković Omladinac RMU Đurđevik 4 : 1
Vrana B.Selo Mladost G.Tuzla 4 : 1
Jedinstvo Dubrave Mladost 78 D.Vukovije   :  
Gornje Dubrave Rijeka Šerići 4 : 0
Slatina Bašigovci Proleter Slavinovići 3 : 1
Mladost Kikači  Sloga S.Han 2 : 4
Husinski rudar Srnica Treštenica 2 : 0

Jedinstvo D.Dubrave – Mladost 78 prekid u 30.minuti od strane gostiju kod rezultata 0:0.

TABELA:

1 Proleter Slavinovići 10 7 1 2 25:10 22
2 Vrana Banovići selo 10 6 2 2 17:10 20
3 Sloga S. Han 10 6 1 3 23:8 19
4 Husinski Rudar 10 6 0 4 18:10 18
5 Gornje Dubrave 10 6 0 4 19:13 18
6 Mladost Kikači 10 5 2 3 16:9 17
7 Jedinstvo D.Dubrave 10 5 0 5 17:19 15
8 Mladost G.Tuzla 10 4 1 5 15:20 13
9 Slatina Bašigovci 10 4 1 5 12:20 13
10 Srnica Treštenica 10 4 0 6 8:15 12
11 Napredak Tupkovići 10 3 2 5 13:18 11
12 Mladost 78 D.Vukovije 10 3 2 5 9:16 11
13 Rijeka Šerići 10 3 0 7 11:20 9
14 Omladinac RMU 10 2 0 8 9:24 6

Parovi 11.kola:

Srnica Treštenica Napredak Tupković :
Sloga S.Han Husinski rudar :
Proleter Slavinovići Mladost Kikači   :  
Rijeka Šerići Slatina Bašigovci :
Mladost 78 D.Vukovije Gornje Dubrave   :  
Mladost G.Tuzla Jedinstvo Dubrave :
Omladinac RMU Đurđevik Vrana B.Selo :

 

TREĆA LIGA TK – ISTOK

 

Rezultati 8.kola:

OFK Tuzla Krušik G.Vukovije 3 : 0
Memići Spreča D.Rainci 3 : 1
Bijeljevac Mladost Solina 1 : 3

Slobodni Teočak i Pasci 78

TABELA:

1 Mladost Solina 7 5 2 0 15:4 17
2 OFK Tuzla 7 5 1 1 26:7 16
3 Krušik 7 3 3 1 11:7 12
4 Teočak 7 3 1 3 15:9 10
5 Pasci 78 6 3 1 2 11:8 10
6 Memići 7 3 0 4 14:15 9
7 Bijeljevac Miljanovci 6 2 1 3 10:16 7
8 Spreča 7 0 1 6 9:33 1
9 Zrinski 4 0 0 4 0:12 0

 

Parovi 9.kola:

Pasci 78 Bijeljevac Miljanovci
Krušik G.Vukovije Memići
Teočak Tuzla

Slobodni Teočak i Pasci 78  i Spreča D.Rainci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *