Nogomet: REZULTATI LIGA TK

U okviru 11.kola Prve lige TK-a, Gornji Rainci su poraženi na gostovanju u Gnojnici. U Drugoj ligi TK-a “Jug”,  Mladost 78 je u Donjim Vukovijama podijelila bodove sa Vranom iz Banović Sela, dok je Mladost iz Kikača  poražena u Treštenici.

PRVA LIGA TK

Rezultati 11.kola:

DSK Devetak Sloboda Kerep 4 : 2
Gornji Rahić Kiseljak 2 : 0
Mladost Tinja Svatovac Poljice 3 : 0
Doboj Istok Mladost V.Brijesnica 2 : 0
Vražići 92 Tuzla 1 : 0
Mladost Gnojnica Gornji Rainci 2 : 1
Sloga Bikodže Rudar Bukinje 1 : 1
Jedinstvo Vučkovci Orahovica 74 2 : 1

 

 

TABELA:

1 Mladost Gnojnica 11 7 1 3 18:6 22
2 Rudar Bukinje 11 6 3 2 26:13 21
3 Mladost Tinja 11 7 0 4 18:10 21
4 Vražići 11 6 1 4 28:20 19
5 Doboj Istok 11 6 0 5 20:17 18
6 Orahovica 74 11 6 0 5 15:12 18
7 G. Rainci 11 6 0 5 11:16 18
8 Sloboda Kerep 11 5 1 5 20:21 16
9 Svatovac Poljice 11 5 1 5 10:15 16
10 Gornji Rahić 11 5 0 6 18:10 15
11 DSK Devetak 11 5 0 6 21:21 15
12 Jedinstvo Vučkovci 11 5 0 6 13:19 15
13 Sloga Bikodže 11 4 1 6 19:20 13
14 NK Kiseljak 11 4 1 6 14:21 13
15 Mladost Brijesnica 11 4 0 7 12:25 12
16 Tuzla 11 2 1 8 3:20 7

 

Parovi 12.kola:

 

Svatovac Poljice Tuzla :
Kiseljak Vražići 92 :
Sloboda Kerep Gornji Rahić :
Mladost V.Brijesnica DSK Devetak :
Orahovica 74 Doboj Istok :
Rudar Bukinje Jedinstvo Vučkovici :
Gornji Rainci Sloga Bikodže   :  
Mladost Tinja Mladost Gnojnica :

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

Rezultati 9.kola:

Mladost 78 D.Vukovije Vrana Banovići Selo 1 : 1
Husinski rudar Napredak Tupkovići 3 : 0
Rijeka Šerići Jedinstvo D.Dubrave 3 : 1
Mladost G.Tuzla Omladinac RMU Đurđevik 5 : 1
Srnica Treštenica Mladost Kikači 2 : 1
Sloga S.Han Slatina Bašigovci 4 : 0
Proleter Slavinovići Gornje Dubrave 2 : 0

 

 

TABELA:

1 Proleter Slavinovići 9 7 1 1 24:7 22
2 Mladost Kikači 9 5 2 2 14:5 17
3 Vrana Banovići selo 9 5 2 2 13:9 17
4 Sloga S. Han 9 5 1 3 19:6 16
5 Husinski Rudar 9 5 0 4 16:10 15
6 Gornje Dubrave 9 5 0 4 15:13 15
7 Mladost GT 9 4 1 4 14:16 13
8 Jedinstvo D.Dubrave 9 4 0 5 14:19 12
9 Srnica Treštenica 9 4 0 5 8:13 12
10 Mladost 78 D.Vukovije 9 3 2 4 9:13 11
11 Slatina Bašigovci 9 3 1 5 9:19 10
12 Rijeka Šerići 9 3 0 6 11:16 9
13 Napredak Tupkovići 9 2 2 5 9:17 8
14 Omladinac RMU 9 2 0 7 8:20 6

 

Parovi 10.kola:

 

Napredak Tupković Omladinac RMU Đurđevik :
Vrana B.Selo Mladost G.Tuzla :
Jedinstvo Dubrave Mladost 78 D.Vukovije   :  
Gornje Dubrave Rijeka Šerići :
Slatina Bašigovci Proleter Slavinovići :
Mladost Kikači  Sloga S.Han   :  
Husinski rudar Srnica Treštenica :

 

TREĆA LIGA TK – ISTOK

 

Rezultati 7.kola:

Pasci Memići 2 : 1
Spreča D.Rainci Tuzla 1 : 5
Krušik G.Vukovije Teočak 3 : 0

Slobodani Bijeljevac Mijanovci i Mladost Solina

 

 

TABELA:

1 MLADOST SOLINA

6

4

2

0

12:3

14

2 TUZLA

5

3

1

1

20:7

10

3 PASCI 78

6

3

1

2

11:8

10

4 KRUŠIK

5

2

3

0

8:4

9

5 TEOČAK

6

2

1

3

12:9

7

6 BJELJEVAC

5

2

1

2

9:13

7

7 MEMIĆI

5

1

0

4

8:14

3

8 SPREČA

6

0

1

5

8:30

1

9 ZRINSKI

0

0

0

0

0:0

0

 

 

Parovi 8.kola:

OFK Tuzla Krušik G.Vukovije
Memići Spreča D.Rainci
Bijeljevac Mladost Solina

Slobodni Teočak i Pasci 78

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *