Nogomet: REZULTATI LIGA TK

Gornji Rainci sdu pobjedom na domačćem terenu zadržali plasman u gornjem dijelu tabele, dok su fudbaleri Mladosti iz Donjih Vukovija ostali na začelju tabele Prve lige TK-a “Jug”. Mladost iz Kikača je poražena na gostovanju u Kladnju,  u 10.kolu Druge lige TK-a “Jug”.  U okviru 8.kola Treće lige TK-a “Istok”,  odigran je lokalni derbi, Krušik – Spreča, u kojem su fudbaleri iz Gornjih Vukovija slavili ubjedljivu pobjedu.

 

PRVA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 10.kola Prve lige TK-a „Jug“

Husinski Rudar Mladost 78 D.Vukovije 4 : 3
Željezničar Dobošnica Sloga Sapna 0 : 0
Mladost Gnojnica Svatovac Poljice 2 : 0
Prokosovići DSK Devetak 3 : 1
Rainci Gonji Rudar Bukinje 2 : 1
Sloga Simin San Vrana B.Selo 3 : 1

 

TABELA

1 Prokosovići

10

8

1

1

19:6

25

2 Mladost Gnojnica

10

7

2

1

17:4

23

3 Gornji Rainci

10

6

1

3

15:14

19

4 Sloga S.Han

10

4

2

4

18:14

14

5 Rudar Bukinje

10

4

1

5

13:9

13

6 Svatovac Poljice

10

4

1

5

9:15

13

7 OFK Sloga Sapna

10

4

1

5

10:17

13

8 Željezničar Dobošnica

10

3

3

4

16:12

12

9 Vrana Banović Selo

10

4

0

6

20:20

12

10 Husinski Rudar

10

3

2

5

13:20

11

11 DSK Devetak

10

3

1

6

12:17

10

12 Mladost 78 Vukovije

10

2

1

7

9:23

7

 

 

Parovi 11.kola

Vrana B.Selo Husinski rudar :
Rudar Bukinje Sloga Sapna :
DSK Devetak Rainci Gornji   :  
Svatovac Poljice Prokosovići :
Sloga Sapna Mladost Gnojnica :
Mladost 78 D.Vukovije Željezničar Dobošnica   :  

 

DRUGA LIGA TK „JUG“

 

Rezultati 10.kola:

Slatina Bašigovci Jedinstvo D. Dubrave 2 : 1
Teočak Omladinac Đurđevik 2 : 0
Mladost G. Tuzla Kiseljak 2 : 1
Rijeka Šerići Napredak Tupković  5 : 0
Jablanica Barice Srnica Treštenica :
Konjuh  Kladanj Mladost Kikači  2 : 0

 

Utakmica Jablanica Barice – Srnica Treštenica prekinuta je kod rezultata 3:1 za Jablanicu, a prekid su, nezvanično izazvali gosti.

TABELA

1 Rijeka Šerići

10

6

0

4

18:4

18

2 Mladost G. Tuzla

10

6

0

4

12:8

18

3 Konjuh Kladanj

10

5

1

4

14:11

16

4 Slatina Bašigovci

10

5

1

4

18:16

16

5 Jedinstvo Dubrave

10

5

0

5

20:15

15

6 Jablanica Barice

9

5

0

4

15:14

15

7 Kiseljak

10

4

2

4

19:23

14

8 Omladinac Đurđevik

10

4

1

5

12:16

13

9 Teočak

10

4

1

5

16:22

13

10 Srnica Treštenica

9

4

0

5

18:17

12

11 Mladost Kikači

10

4

0

6

21:24

12

12 Napredak Tupkovići

10

4

0

6

15:18

12

 

Parovi 11.kola:

Omladinac Đurđevik Jablanica Barice :
Jedinstvo Dubrave Teočak :
Mladost Kikači Mladost G. Tuzla   :  
Srnica Treštenica Konjuh Kladanj :
Napredak Tupković Slatina Bašigovci :
Kiseljak Rijeka Šerići :

 

Treća liga tk-a istok

 

Rezultati 8.kola :

OFK Tuzla Bijeljevac Miljanovci  4 :
Zrinski Tuzla Proleter Slavinovići  0 : 3
Krušik G.Vukovije Spreča D.Rainci  4 :  0
Mladost Solina Pasci 78  4 : 0

Slobodani: Memići

 

                TABELA :

1 Mladost Solina

7

6

1

0

23:5

19

2 Proleter Slavinovići

7

5

1

1

16:4

16

3 Pasci 78

8

4

2

2

22:17

14

4 OFK Tuzla

6

3

1

2

14:13

10

5 Bjeljevac Miljanovci

7

3

0

4

11:14

9

6 Memići

5

2

2

2

12:13

8

7 Spreča D.Rainci

6

2

0

4

10:13

6

8 Krušik G. Vukovije

7

2

0

5

10:22

6

9 Zrinski Tuzla 7 0 1 6 10:28 1

 

Parovi 9.kola :

Spreča D.Rainci Mladost Solina   :  
Proleter Slavinovići Krušik G.Vukovije   :  
Bijeljevac Miljanovci Zrinki Tuzla   :  
Memići OFK Tuzla :

Slobodani: Pasci 78

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *